Alfa Kredyt

Potrzebujesz pilnie gotówki, ale nie chcesz przepłacać? Zgłoś się do Alfa kredyt – to miejsce gdzie uzyskasz pierwszą pożyczkę za darmo! Jak to możliwe? Oprocentowanie nie jest naliczane, co oznacza że oddasz dokładnie tyle ile pożyczysz. Pamiętaj jednak, że maksymalna kwota pożyczki dla nowych klientów wynosi 1500 złotych. Przy kolejnym razie ta kwota wzrasta nawet dwukrotnie co oznacza, że możesz ubiegać się o kredyt w wysokości 3 tysięcy złotych. Pieniądze otrzymasz szybko i bezproblemowo. Załatwienie wszystkich obowiązkowych formalności wynosi bowiem zaledwie 15 minut. Jedyne co musisz zrobić to przygotować dowód osobisty i zdecydować jaką kwotę i na jaki okres czasu chcesz pożyczyć. To prostsze niż może się wydawać. Nie sprawdzamy Twojej zdolności kredytowej, stanu konta czy zatrudnienia. Tego rodzaju rzeczy zupełnie nas interesują. Dla nas ważna jest pomoc i dobry kontakt z klientami. Zdajemy sobie sprawę, że w życiu mogą zdarzyć się przeróżne sytuacje, kiedy jedynym rozwiązaniem jest szybka pożyczka, dlatego chcemy jej Państwu udzielić bez zbędnego stresu i oczekiwania.

Warunki przyznania pożyczki w Alfa kredyt

Co musisz zrobić aby otrzymać pożyczkę w Alfa kredyt? Bardzo niewiele! Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i zarejestrujesz się jako klient, a następnie wypełnisz specjalnie przygotowany formularz. Wybierzesz w nim kwotę oraz okres spłaty pożyczki, maksymalny wynosi do 30 dni. Kiedy już się zdecydujesz, wprowadź swoje dane i je zatwierdź. Teraz pozostaje już tylko czekać na wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki. Po jej otrzymaniu pieniądze pojawią się na Twoim koncie niemal natychmiast.

Warunki spłaty pożyczki

Pożyczkę spłacić możesz przed upływem terminu, kwota nie ulega wówczas zmianie. Po przekroczeniu wyznaczonego terminu pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość do naliczenia odsetek.

Sprawdź opinie o Alfa Kredyt

Alfa Kredyt przydatne informacje