Banknot

Jak wiadomo, problemy finansowe to bardzo często poruszany temat. Patrząc pod kątem firm pożyczkowych, nic tylko się cieszyć (trudno narzekać na brak klientów, choć wypada też przyznać, że konkurencja jest spora). Jeśli jednak spojrzymy na sprawę z perspektywy klientów, rzeczywistość przedstawia się zgoła odmiennie.
Co do tematu tekstu, skupimy się na perspektywie klientów. Niemniej nie będziemy analizować różnych ofert, skupimy się na tym, co proponuje Banknot.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Przejdźmy od razu do tego, co najważniejsze, czyli do oferty. Zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na specjalne traktowanie? Jeśli tak, pora zdać sobie sprawę z tego, że firma nie ma propozycji dla nowych klientów.
Ponadto musisz też wiedzieć, że mowa o odnawialnej linii pożyczkowej.

Niewykluczone, że pojawiło się pytanie, czym jest odnawialna linia pożyczkowa? W takiej sytuacji trzeba zwrócić uwagę na korzystanie z pieniędzy — odnawialna linia pożyczkowa sprawia, że pożyczkobiorcy mają możliwość wielokrotnego korzystania z pożyczonych pieniędzy.
Wypada także zaznaczyć, że każda spłata kapitału oznacza zmniejszenie zadłużenia i powiększenie kwoty dostępnych środków.

Co do kwoty i okresu trwania umowy, maksymalna kwota to 5000 zł, natomiast minimum to 500 zł. Jeśli chodzi o termin spłaty, każda umowa zawierana jest na okres czterech miesięcy.

Dla kogo Banknot? — warunki

Jak wiadomo, pożyczki nie zawsze są przyznawane, aczkolwiek pożyczka może zostać odrzucona automatycznie (tak umownie rzecz ujmując).

Oto warunki, które należy spełnić, żeby móc składać wniosek o pożyczkę:

  • Wiek 18-70 lat,
  • Miejsce zameldowania na terytorium Rzeczypospolitej Polski,
  • Posiadanie rachunku bankowego (rachunek w SKOK-u nie wchodzi w grę),
  • Brak zaległości w Biurze Informacji Kredytowej i Biurze Informacji Gospodarczej.

Można również do tego dodać poprawne wypełnienie wniosku, ale to coś jak najbardziej oczywistego.
Jeżeli dojdzie do rozpatrywania wniosku, udzielenie pożyczki zależy od oceny możliwości finansowych (co zresztą również nie powinno w żaden sposób zaskakiwać).

Banknot — dodatkowe możliwości

Zadajesz sobie pytanie, czy można liczyć na jakieś dodatkowe możliwości? Jeśli tak, nie ma co ukrywać, że jest to sprawa dość dyskusyjna, wszak ludzie mają naprawdę różne oczekiwania. Niemniej jednak warto powiedzieć o tym, co się dzieje w przypadku odrzucenia wniosku.

Odrzucenie wniosku nie musi oznaczać, że pieniądze nie zostaną przyznane. Przechodząc od razu do sedna — niewykluczone, że firma zaproponuje Ci niższą kwotę (oczywiście kluczowe znaczenie mają możliwości finansowe). Można jeszcze powiedzieć, że firma za każdym razem proponuje najwyższy możliwy limit — dobro klientów jest najważniejsze.
Zastanawiasz się nad tym, czy podwyższenie limitu jest realne? Jeżeli masz jakieś obawy w tym zakresie, wiedz, że absolutnie nie ma się, o co martwić. Mówiąc wprost — w przyszłości może dojść do podwyższenia limitu (warto podkreślić, że liczy się historia kredytowa, jak i współpraca z firmą).