Banknot

Banknot.pl

to nie jest zwykła oferta pożyczkowa, to przede wszystkim Odnawialna Linia Pożyczkowa, dzięki której możesz zyskać znaczne więcej niż w przypadku standardowej pożyczki krótkoterminowej. Co to w ogóle oznacza? Jak sama nazwa wskazuje nasza linia pożyczkowa posiada charakter odnawialny dzięki czemu klienci mogą wielokrotnie korzystać z przyznanych im pieniędzy. Każda kolejna spłata kapitału zmniejsza zadłużenie powiększając tym samym kwotę dostępnych środków, które mogą Państwo wykorzystać w wybranym przez siebie momencie.

Odnawialna Linia Pożyczkowa
Nasi klienci mają stały dostęp do pieniędzy, a koszty ponoszą tylko i wyłącznie za te dni, w których realnie korzystali z otrzymanej pożyczki. Każdy może zatem dowolnie dysponować swoją gotówką przeznaczając ją na dowolny cel. Sam decydujesz ile i kiedy chcesz wypłacić, a co najważniejsze, także spłacić. To prosty i wygodny sposób pożyczania. Zapomnij o standardowych pożyczkach. Odnawialna Linia Pożyczkowa to prawdziwa rewolucja na rynku finansowym.

Zapewne chcesz dokładnie dowiedzieć się jak to działa, dlatego już spieszymy z wyjaśnieniem. Na początku zostaje CI przyznana Odnawialna Linia pożyczkowa oraz określona, wybrana przez Ciebie suma pieniędzy. Każda wypłata, którą zlecisz pomniejsza Twoją pulę dostępnych środków finansowych, natomiast każda spłata je powiększa dzięki czemu ponownie możesz z nich skorzystać. Proste prawda? Oznacza to zatem, że w bankont.pl płacisz wyłącznie za środki, które rzeczywiście wykorzystałeś, a nie całą przyznaną sumę pożyczki.

Wszystko jest już jasne, nadal nurtuje Cię jednak pytanie na jak długo zostaje Ci przydzielona Odnawialna Linia Pożyczkowa? Okres trwania umowy wynosi 4 miesiące. W trakcie jej obowiązywania kwota, która została Ci przyznana może zostać znacznie podwyższona, pod warunkiem, że terminowo uregulujesz wcześniejsze spłaty.

Wejdź w nowy wymiar pożyczania i skorzystaj z oferty bankont.pl