BIGCREDIT

Potrzebujesz pożyczki i zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaspokoić Twoje oczekiwania? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z tym tekstem. Zadajesz sobie pytanie, o czym będzie mowa? Najkrócej rzecz ujmując, tematem będzie oferta BIGCREDIT (mówiąc wprost – chodzi o proponowane pożyczki).

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zacznijmy od pytania, czy firma proponuje coś dla nowych klientów? Jak pewnie wiesz, niejednokrotnie jest tak, że klienci mogą skorzystać z pożyczki za darmo. Jeśli jednak interesuje Cię pożyczka za darmo, ten tekst nie jest dla Ciebie.
Niemniej trzeba pamiętać o tym, że oferta to składowa wielu informacji (brak oferty dla nowych klientów jest ważny, ale to nie wszystko).

Przejdźmy teraz do kwoty i terminu spłaty – zacznijmy może od tego, że najdłuższy możliwy termin to 30 dni. Innymi słowy – można zdecydować się wyłącznie na pożyczkę krótkoterminową. Jeśli chodzi o kwotę, maksymalna kwota, o którą można wnioskować to aż 10 000 zł.
Aczkolwiek są osoby, które nie mogą wnioskować o tak wysoką kwotę. Warto też dodać, że nie chodzi w tym momencie o możliwości finansowe.

Fakty są takie, że firma zwraca uwagę na wiarygodność. Dokładnie mówiąc, sytuacja przedstawia się następująco:

 • Za pierwszym razem maksymalna kwota to 3 000 zł,
 • Za drugim razem maksymalna kwota to 5 000 zł,
 • Przy trzeciej pożyczce maksymalna kwota to 7 000 zł,
 • W pozostałych przypadkach maksymalna kwota to 10 000 zł.

Jeśli są jakieś niejasności, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną działalności.

Dla kogo BIGCREDIT? – warunki

Zastanawiasz się nad tym, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc otrzymać pożyczkę? Na stronie działalności możesz znaleźć następujące warunki:

 • Wiek 21-75 lat,
 • Polskie obywatelstwo,
 • Stała praca,
 • Porządna historia płatności.

Krótko mówiąc – nie są to straszne warunki. Można powiedzieć, że standard. Niemniej mogło pojawić się pytanie, dlaczego firma wymaga ukończenia 21 lat? Jeśli pojawiło się takie pytanie, musisz wiedzieć, że nie ma jednej odpowiedzi (co by nie mówić, kluczowa jest polityka działalności).
Przechodząc do sedna – w teorii wszystkim firmom zależy na odpowiedzialnym pożyczaniu i co za tym idzie, konieczne jest ustalenie odpowiednich warunków (w końcu warunki wpływają na to, kto może zaciągnąć pożyczkę).

Uczciwie trzeba jednak przyznać, że pożyczka zawsze jest mniejszym lub większym ryzykiem.

BIGCREDIT – dodatkowe możliwości

Zadajesz sobie pytanie, czy mogę liczyć na coś dodatkowego? Jeśli chodzi o dodatkowe możliwości, trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż na stronie nie ma zbyt wielu informacji. Warto jednak podkreślić, że firma potrafi zaskakiwać.

Odnośnie do konkretów, obecnie trwa konkurs, w którym można wygrać voucher na wakacje o wartości 1 500 zł.
Interesują Cię wszystkie informacje? W takiej sytuacji musisz wiedzieć, że konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

 1. Zaciągnięcie pożyczki.
 2. Dokonanie bezproblemowej spłaty.
 3. Udzielenie odpowiedzi konkursowej – trzeba napisać poradę dotyczącą tego, jak należy radzić sobie ze złym (jesiennym) nastrojem w jesienne wieczory.

Proste, prawda?