Cash Sport

Cash Sport – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 2 000 PLNcash sport chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 500 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Darmowa pierwsza pożyczka: NIE

Możliwość przedłużenia spłaty: NIEzłóż wniosek w cash sport

RRSO (dla kwoty 500 PLN): 958%

 

 

Cash Sport

to zupełnie nowy wymiar udzielania pożyczek. Jako jedyni dajemy gwarancję uzyskania najlepszych warunków umowy. Teraz każdy może skorzystać z jesiennej promocji, w ramach której otrzyma pożyczkę do dwóch tysięcy złotych na dowolny cel. Co to oznacza? Możesz negocjować swoją pożyczkę, a dzięki temu spłacać ją o wiele taniej. Jeżeli znajdziesz ofertę lepszą od naszej, która będzie posiadać takie same parametry (kwota pożyczki oraz okres spłaty) to niemal natychmiast możesz liczyć na bardziej korzystną propozycję.

Oferta dla stałych klientów
Nowi klienci mogą dostać do 500 złotych pożyczki. Maksymalny okres jej spłaty wynosi 30 dni. U nas z każdą pożyczką zyskujesz więcej! Nowa spłata Twojego zobowiązania umożliwia bowiem o wnioskowanie o kolejną, wyższą kwotę. To jednak nie wszystko! Kolejna pożyczka nie tylko będzie większa, ale również zostanie wydłużony okres jej spłaty, a co najlepsze, będzie on dostępny w systemie ratalnym. Pożycz do dwóch tysięcy złotych nawet na okres 6 miesięcy i spłacaj je w wygodnych dla siebie ratach.

Z pożyczki może skorzystać każda osoba w wieku 21-75 lat, która posiada pozytywną historię kredytową oraz jest właścicielem rachunku bankowego. 

Dlaczego warto wybrać Cash Sport?
U nad dostajesz gwarancję wyboru najlepszej oferty i to nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce! Dajemy słowo, że nasze warunki będą aktualnie najlepszą propozycją na rynku pożyczek. Jakie są inne zalety pożyczek w Cash Sport? Z pewnością będzie to wygodny, elastyczny proces, który trwa zaledwie 15 minut. Wypełnij formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej, a następnie zrealizuj przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze pojawią się na Twoim koncie niemal od razu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat udzielanych przez nas pożyczek skonsultuj się z Zespołem Wsparcia Obsługi Klienta, zapytanie możesz pozostawić również za pośrednictwem naszej strony internetowej.