pożyczki bez bik i przelewania grosza

Chwilówki bez BIK bez przelewania grosza

Poszukiwanie odpowiedniej pożyczki nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Teraz, gdy mamy dostęp niemal do wszystkich informacji, możemy w przeciągu kilku minut znaleźć najlepszą ofertę, która będzie dopasowana do naszych wymagań. W internecie natkniemy się także na specjalistyczne opracowania dotyczące określonych instytucji pożyczkowych, nie zabraknie ponadto wszelkiego rodzaju rankingów pożyczek. Większość z nich aktualizowana jest co miesiąc, dlatego wyszukane przez nas informacje powinny być aktualne. Niezależnie czy szukamy chwilówek bez BIK, pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego czy bez zaświadczeń. Na wszystko znajdzie się recepta.

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej
Biuro Informacji Kredytowej to przedsiębiorstwo, które zostało założone przez Związek Banków Polskich oraz banki prywatne w celu ułatwienia procesu weryfikacyjnego pożyczkobiorców. W tej bazie znajdują się informacje dotyczące historii kredytowej klientów banków, a także SKOK-ów. Od jakiegoś czasu możemy tam również znaleźć dane odnośnie klientów pozabankowych firm pożyczkowych. Ma to ułatwić instytucjom pożyczkowym podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki lub kredytu. Jeżeli nasza historia będzie negatywna, tj. posiadamy już pewne zadłużenia, nasz wniosek zapewne zostanie odrzucony. Czy oznacza to, że osoby zadłużone nie mają szans na pożyczkę? Nie jest jeszcze tak źle. Firmy pozabankowe często udzielają pożyczek bez BIK według portalu dla-zadluzonych.pl. Skorzystać mogą z nich:

  • osoby zadłużone,
  • pożyczkobiorcy, którzy dawniej mieli problemy ze spłatą swoich zobowiązań,
  • pożyczkobiorcy w stosunku, do których zostało wszczęte postępowanie sądowe w skutek nie spłacenia pożyczki/kredytu,
  • pożyczkobiorcy, których majątek został przejęty przez komornika,
  • … a także wszyscy zainteresowani tego rodzaju ofertą.

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego
Niektóre firmy pozabankowe mogą wymagać od nas wykonania przelewu weryfikacyjnego w celu sprawdzenia naszych danych. Zazwyczaj kwota przelewu wynosi 1 grosz. Nie każdemu jednak pasują tego typu formalności. Dla takich osób stworzono pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego. Wystarczy, ze podamy swój numer konta, a po przyznaniu nam pożyczki, wybrana kwota powinna się na nim pojawić w przeciągu 24 godzin. To znaczne udogodnienie, z którego pożyczkobiorcy chętnie korzystają.

Wśród ofert pożyczek możemy odnaleźć również pożyczki bez zaświadczeń, co oznacza, że mogą otrzymać je także osoby bezrobotne bądź nie posiadające stałego zatrudnienia.