Creditstar

CreditStar – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 5 000 PLNChwilówka creditstar

Pierwsza pożyczka: do 1 500 PLN

Okres spłaty: do 90 dni

złóż wniosek w creditstar

Roczne oprocentowanie nominalne: 10%

Możliwość przedłużenia okresu spłaty: TAK

RRSO (dla pożyczki 5 000 PLN): 1732,08%

 

 

Creditstar

to Twój sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki w zaledwie 15 minut.  Swoje usługi świadczymy na rynkach międzynarodowych, dlatego zawsze najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych usług i zadowolenie naszych klientów. Doskonale rozumiemy ich potrzeby i staramy się znaleźć takie rozwiązanie, które wszystkich zadowoli. Proponujemy atrakcyjne warunki spłaty kredytów oraz niskie oprocentowanie. Właśnie dlatego tak chętnie klienci korzystają z naszej oferty. Co mamy do zaproponowania? Udzielamy pożyczek krótkoterminowych bez dodatkowych ubezpieczeń, które tylko podnoszą ich koszt. Okres spłaty pożyczki wynosi odpowiednio od 5 do 30 dni. Pożyczkobiorca sam ustala jaki okres jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Kwota pożyczki

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 1500 złotych, jednak klient, który w terminie spłaca swoje zobowiązania, już za drugim razem może pożyczyć nawet do 5 tysięcy złotych. Wyróżniają nas pozytywne relacje z klientami, których zawsze traktujemy z szacunkiem. Naszym celem jest zaspokajanie Państwa potrzeb, właśnie dlatego chętnie służymy poradą i oferujemy godne zainteresowania rozwiązania.

Creditstar to i odpowiedzialna i wnikliwa procedura udzielania pożyczek, co oznacza iż dysponujemy odpowiednimi metodami oceny zdolności kredytowej, przeprowadzamy także kontrolę w instytucjach informacji kredytowej i stosujemy weryfikację poziomu dochodów. Dopiero spełnienie wszystkich kryteriów upoważnia do otrzymania pożyczki.

W jaki sposób pozyskać gotówkę?
Jedyne co musisz zrobić to wejść na naszą stronę internetową i się zarejestrować. Jest to konieczne tylko w przypadku pierwszej pożyczki. Kolejny krok to podanie szczegółów pożyczki, czyli wysokości kwoty oraz preferowanego okresu spłaty. Wymagane będzie również podanie danych osobowych. Po chwili nastąpi weryfikacja tożsamości i wypłacalności, w tym celu prosimy o jednorazowy przelew kwoty w wysokości 0,01 zł na podany przez nas rachunek bankowy. Po zatwierdzeniu wniosku pieniądze powinny pojawić się na Państwa koncie.