Darmowe pożyczki

Problemy finansowe dotyczą bardzo dużej części społeczeństwa. Nawet jeżeli nasze zarobki prezentują się nie najgorzej, to zdarza się, że odkładane przez nas oszczędności w wielu sytuacjach mogą okazać się niewystarczające. Nagłe wydatki, takie jak naprawa samochodu, zakup nowej pralki, opłacenie wycieczki szkolnej dla dziecka, sprawiają że czujemy się tym wszystkim przytloczeni. Jak poradzić sobie z kolejnymi wydatkami? Warto poszukać pomocy w postaci pożyczki.

Zaufana firma pożyczkowa
Firmy pożyczkowe nie cieszą się wysokim zaufaniem społecznym, mimo że korzysta z nich już co trzeci Polak. Zapewne wynika to z pewnego poczucia dyskomfortu, iż jesteśmy zmuszeni ubiegać się o wsparcie finansowe. Kłopoty z domowym budżetem nie są jednak niczym nadzwyczajnym, a firmy pożyczkowe powstały właśnie po to abyśmy mogli sobie z nimi poradzić.
Na jaka firmę zatem warto się zdecydować?  Panuje pogląd, że najlepsze będą takie z długim stażem. Oczywiście wieloletnie doświadczenie i dobre opinie klientów są bardzo ważne, jednak nie należy obawiać się korzystania z usług nowych firm. Zazwyczaj oferują one nowym klientom bardzo korzystne warunki, spotkać możemy się także z pojęciem darmowej pożyczki.

Darmowa pożyczka dla nowych klientów 


Darmowa czyli jaka?  Podobno nie ma nic za darmo, a pieniędzy nikt przecież nie rozdaje od tak. Pożyczona kwotę zawsze należy zwrócić jednak warto przyjrzeć się oprocentowaniu. Darmowa pożyczka to taka która nie niesie za sobą żadnych opłat. Załóżmy wiec ze jako nowi klienci danej firmy pozabankowej pożyczamy dwa tysięcy złotych. Ile będziemy musieli oddać?  Równo dwa tysiące! Jak to możliwe?  Usługa darmowej pożyczki skierowana jest do nowych klientów, którzy nigdy dotąd nie pożyczali pieniędzy w danej firmie. Jest to pewnego rodzaju działanie marketingowe- aby zyskać zaufanie klientów, firmy nie naliczają od takiej pożyczki żadnego oprocentowania. Oddajemy wiec dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. To bardzo korzystna oferta, jeżeli więc szukamy dobrej pożyczki to warto się na nią zdecydować.

Gdzie szukać pożyczki bez dodatkowych opłat?
Obecnie taka ofertę posiada zdecydowana większość firm pozabankowych. Zanim jednak się na nią zdecydujemy, to sprawdźmy dokładnie jak prezentują się poszczególne warunki tj. Jak wygląda maksymalna kwota pożyczki oraz okres spłaty. Tego rodzaju czynniki są bowiem bardzo zróżnicowane. Niemniej jednak średnia kwota pierwszej pożyczki wynosi do dwóch tysięcy złotych, zaś maksymalny okresy spłaty do 30 dni. Jeżeli więc potrzebujemy pieniędzy na juz, to będzie to opłacalne rozwiązanie.

Kto może ubiegać się o darmową pożyczkę?


To zależne jest już od indywidualnych wymogów instytucji pozabankowej. Na pewno muszą to być osoby, które są nowymi klientami danej firmy. Kluczowy będzie także wiek. Większość firm  wyznacza dolny próg wiekowy osób, które mogą ubiegać się o pożyczkę. Zazwyczaj wynosi on od 21-25 lat.

Przed wyborem konkretnej firmy warto przejrzeć rankingi pożyczek, bez problemu znajdziemy je w sieci.