Ekassa

Ekassa – warunki pożyczki

Szybka pożyczka gotówkowa od ekassaKwota pożyczki: 400 – 6 000 PLN

Okres spłaty: do 12 tygodni

Darmowa pierwsza pożyczka: NIE

złóż wniosek w aasa

Możliwość przedłużenia spłaty: NIE

 

Brak gotówki to Twój problem? Teraz możesz o nim zapomnieć, a to wszystko dzięki Ekassa, firmie która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i wie jak je spełnić. Zobacz, jak proste może być aplikowanie o pożyczkę w internecie. Nie musisz też martwić się o bezpieczeństwo- to my jesteśmy od tego aby zapewnić naszym klientom wysoki komfort pożyczania. Obopólne zaufanie to przecież podstawa, dlatego zawsze zależy nam na rzetelnej współpracy.

Co wyróżnia Ekassa?
Można by tu wymieniać w nieskończoność, ale może warto wspomnieć przynajmniej o kilku czynnikach, które tak zachęcają klientów do skorzystania z Ekassa. Z pewnością będą to więc nasze niezawodne metody oraz możliwość oszczędzania. Każdy klient jest obsługiwany z osobna. U nas nie znajdziesz dwóch takich samych pożyczek, gdyż nasza oferta dostosowywana jest indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb. Jeżeli zatem chcesz, to pożyczkę możesz otrzymać częściami. Nie masz o co się martwić, odsetki są naliczane jedynie w przypadku wykorzystanej sumy. Nie wydajesz? Nie płacisz. To proste i logiczne.

Kwota pożyczki
Jest ona zróżnicowana w zależności od tego czy jesteś naszym nowym, czy stałym klientem. Ta pierwsza grupa może liczyć na kredyt w wysokości do 4 tysięcy złotych, zaś druga na pożyczkę do 6 tysięcy złotych. Okres spłaty wynosi do 12 tygodniu i otrzyma go każdy. Dzięki temu możesz wygodniej spłacać swoje zobowiązania i masz mnóstwo czasu aby uzbierać potrzebną sumę.

Doceniamy stałych klientów, dlatego im dłużej współpracujesz z Ekassa tym większy rabat otrzymujesz. Jego wysokość może sięgać nawet 80%- zapewniamy że warto!

Potrzebujesz gotówki? Zgłoś się do Ekassa. To mądry sposób na pożyczkę, która pozwoli Ci jednocześnie oszczędzać. Pożyczanie z głową teraz dostępne jest dla każdego!