Ekspres kasa

Ekspres kasa – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 1 500 PLNekspres kasa chwilówka

Pierwsza pożyczka do: 1 500 PLN

Okres spłaty: 60 dni

Możliwość przedłużenia okres spłaty: NIEzłóż wniosek w ekspres kasa

Pierwsza pożyczka darmowa: TAK

RRSO (dla kwoty 1 000 PLN): 1974%

 

Ekspreskasa

 


Zbliża się ważna okazja, którą warto uczcić, ale niestety nie możesz sobie pozwolić na kolejne wydatki, a może marzy Ci się egzotyczny urlop z dala od problemów i stresu? Teraz nie musisz się tym martwić, do dyspozycji masz bowiem ofertę pożyczkową od Ekspreskasa. Wypełnienie wniosku o pożyczkę zajmuje zaledwie 3 minuty, dlatego pieniędzmi możesz się cieszyć znacznie szybciej niż myślisz.

Podjąłeś spontaniczną decyzję, ale brakuje Ci gotówki? Oto rozwiązanie! W Ekspreskasa pożyczkę może otrzymać każdy, niezależnie od tego jak prezentuje się jego obecna sytuacja finansowa. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń, poręczycieli czy dodatkowych dokumentów. Potrzebujemy dokładnie trzech rzeczy: numeru Twojego dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego oraz rachunku bankowego, z którego dokonasz przelewu w wysokości 1 grosza na nasze konto w celu weryfikacji danych. W szczególnych sytuacjach możemy Cię poprosić o skan bądź zdjęcie dowodu osobistego. Robimy to jednak wyłącznie w celu zabezpieczenia Twoich interesów. To znacznie prostsze niż mogłoby się wydawać! W przeciągu  10 minut otrzymasz decyzję, a zaraz później pieniądze pojawią się na Twoim koncie, a to wszystko dzięki usłudze „szybkie przelewy”. Po kilku dniach otrzymasz od nas również list, a także formularz spłaty pożyczki Ekspres Kasa.

To jednak nie wszystko co mamy do zaproponowania. W Ekspres Kasa pierwszą pożyczką otrzymasz za 0 złotych! Oznacza to, że oddasz tyle samo, ile pożyczysz. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to prawda! Jedyny warunek to konieczność spłaty zobowiązania w wyznaczonym terminie. Masz na to do 30 dni, a w niektórych przypadkach nawet 60.

Ekspreskasa to Twoja szansa na pozyskanie dodatkowej gotówki w kilkanaście minut, bez zbędnych formalności i wydłużonego okresu oczekiwania. Znamy Twoje potrzeby i doskonale wiemy co możemy zaproponować. W tym miejscu otrzymasz najlepszą pomoc finansową!