Euroexpert

Nie ulega wątpliwości, że problemy finansowe to coś, o czym słyszy się bardzo często. Można powiedzieć, że przekłada się to później na zainteresowanie firmami pożyczkowymi.

Warto jednak zadać sobie pytanie, czy pożyczka jest dobrym rozwiązaniem? Co by nie mówić, jest to pytanie, w przypadku którego można zetknąć się z różnymi odpowiedziami i nie powinno to zaskakiwać. Co do szczegółów, trzeba pamiętać o jednym – należy pożyczać odpowiedzialnie. Teoretycznie sprawa jest prosta, ale praktyka wskazuje na coś innego. Zresztą nie jest to coś, co trzeba tłumaczyć.

Jeśli chodzi o temat tekstu, skupimy się na tym, co proponuje Euroexpert.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Pora przejść do oferty, czyli tego, co jest najistotniejsze. Zastanawiasz się nad tym, czy firma ma propozycję dla nowych klientów? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że takiej oferty nie ma.
Aczkolwiek to nie wszystko, na czym należy się skupiać. Najkrócej rzecz ujmując, klienci powinni zwracać uwagę na wszystko, z czym wiąże się dana propozycja.

Odnośnie do kwoty i okresu spłaty, maksymalna kwota to 5 000 zł, z kolei najdłuższy termin to 12 miesięcy. Chcesz poznać również minima? Minimalna kwota to 500 zł, natomiast najkrótszy okres spłaty to 3 miesiące.

Dla kogo Euroexpert? – warunki

Skoro powiedzieliśmy sobie na temat kwot i terminu, czas powiedzieć o tym, kto może wziąć pożyczkę (w końcu nie wszystkie wnioski są akceptowane). Warto też od razu podkreślić, że nie tylko pieniądze mogą stanowić problem, niewykluczone, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Jeśli interesuje Cię oferta Euroexpert, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Wiek od 25 do 79 lat,
  • Obywatelstwo Rzeczypospolitej Polski,
  • Miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polski,
  • Posiadanie stałego dochodu bez zajęć egzekucyjnych,
  • Dostarczenie wymaganego potwierdzenia.

Jakby nie patrzeć, lista nie jest długa.

Niemniej jednak warto zatrzymać się przy dostarczeniu wymaganego potwierdzenia, wszak warunek ten może brzmieć niezrozumiale. Przechodząc od razu do sedna – konieczne jest potwierdzenie dochodu (poprzez logowanie się do bankowości elektronicznej) lub przesłanie jednego z wymaganych dokumentów (przesłanie na adres e-mail).

Wypada również wrócić do wieku – minimum 25 lat to coś, co wielu osobom może się nie spodobać.

Euroexpert – dodatkowe możliwości

Jak zapewne wiadomo, firmy potrafią spełniać naprawdę różne oczekiwania. Co za tym idzie, czas odpowiedzieć, na pytanie, czy Euroexpert zapewnia jakieś dodatkowe możliwości?

Na pewno trzeba odnieść się do czasu oczekiwania na pożyczkę. Nie ma co ukrywać, że czas oczekiwania na pożyczkę może się niesamowicie dłużyć.
Musisz jednak wiedzieć, że nie ma to w tym momencie znaczenia – Euroexpert wykonuje przelewy ekspresowe.

To powiedzmy sobie jeszcze coś na temat weryfikacji tożsamości. Można zaryzykować stwierdzenie, wedle którego weryfikacja tożsamości to coś, co jest dla wszystkich absolutnie jasne.
Co do konkretów, Euroexpert proponuje dwie możliwości – wykorzystanie konta bankowego lub wysłanie mailem stosownych informacji.