Euroloan

Co się dzieje, kiedy ludzie mają problemy finansowe? Co by nie mówić, naturalnym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie pożyczki. Niemniej jednak trzeba zadać sobie pytanie, czy każda pożyczka jest odpowiednim rozwiązaniem? Nie ulega wątpliwości, że jest to pytanie, w przypadku którego można zetknąć się z różnymi opiniami (a prawda jest taka, że wszystko sprowadza się do możliwości finansowych).

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zapewne wiesz, że pożyczki dzielą się na krótkoterminowe i długoterminowe. Jeśli chodzi o Euroloan, masz do wyboru tylko pożyczki długoterminowe, aczkolwiek realia są dość skomplikowane. Nie będziemy odnosić się do wszystkiego, ale konieczne jest stworzenie pewnego zarysu (tak umownie rzecz ujmując).

Oferta Euroloan dzieli się na limit kredytowy, szybkie pożyczki i pożyczkę ekspresową. Zastanawiasz się nad tym, co należy rozumieć przez limit kredytowy? Sprawa jest prosta – klienci mogą wielokrotnie korzystać z przyznanego limitu, także limit kredytowy to spora oszczędność czasu (w końcu nie trzeba ponownie wnioskować o pożyczkę).

Co do kwoty i rat, maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 40 000 zł (minimum to 300 zł). Odnośnie do rat, tak się składa, że klienci nie mają wyboru. Zadajesz sobie pytanie, jak to jest możliwe? Dokładnie rzecz ujmując, kwota wpływa na termin spłaty.
Weźmy sobie za przykład pożyczkę w wysokości 300 zł – taka pożyczka wiąże się z koniecznością zapłaty pięciu rat.

Wypada również odnotować, że nie ma oferty dedykowanej nowym klientom.

Dla kogo Euroloan? – warunki

Pora powiedzieć coś na temat warunków, wszak nie każda osoba może ubiegać się o pożyczkę.
Co więcej, sytuacja finansowa to nie wszystko, co ma znaczenie – zdarza się, że znaczenie ma też historia (i tak jest w przypadku Euroloan).

Jeśli interesuje Cię pożyczka w Euroloan, musisz zwrócić uwagę na następujące warunki:

  • Osiągnięcie pełnoletności,
  • Brak negatywnych informacji o regulowaniu zobowiązań, tyczy się to Biur Informacji Gospodarczej i Biur Informacji Kredytowej,
  • Posiadanie konta bankowego otwartego na własne dane osobowe.

Można powiedzieć, że lista jest króciutka. Ponadto spore znaczenie ma wiek, minimum 18 lat to nie jest coś naturalnego. Zastanawiasz się nad tym, co jest tego powodem? Jakby nie patrzeć, 18-latkowie niezbyt często mają stałą pracę.

Euroloan – dodatkowe możliwości

Interesują Cię dodatkowe możliwości? Nie ma co ukrywać, że firmy naprawdę potrafią zaskoczyć i Euroloan nie jest wyjątkiem. Zresztą wystarczy wrócić do wspomnianego już limitu odnawialnego, limit odnawialny jest ogromną wygodą.

Warto też może odnieść się do tego, że niektórych sytuacji nie sposób przewidzieć (fakty są takie, że pożyczka to zawsze mniejsze lub większe ryzyko). Przechodząc od razu do sedna – Euroloan zapewnia możliwość zmiany terminu spłaty, ale taka możliwość jest dostępna tylko raz w ciągu jednego okresu rozliczeniowego.

Można też wrócić do wspomnianej pożyczki ekspresowej. Mówiąc wprost – pożyczka ekspresowa wiąże się, z tym że można pominąć część wymaganych danych, co oczywiście skutkuje przyśpieszeniem całego procesu.
Niemniej musisz mieć na uwadze, że w przypadku pożyczki ekspresowej maksymalna kwota to 20 000 zł.