Extra portfel

Extra Portfel – warunki pożyczki

extra portfel chwilówkaKwota pożyczki: 100 – 5 000 PLN

Pierwsza pożyczka: do 1 200 PLN

Okres spłaty: 45 dni

złóż wniosek w Extra portfelDarmowa pierwsza pożyczka: TAK

Możliwość wydłużenia okresu spłaty: TAK

RRSO (dla kwoty 2 000 PLN): 0%

 

Extraportfel

Szukasz pożyczki na miarę Twoich potrzeb? Już znalazłeś! Extraportfel to jedna  najlepszych ofert na rynku finansowym, która dostępna jest praktycznie dla każdego. W żadnym innym miejscu nie znajdziesz tak atrakcyjnych warunków. Tutaj pierwsza pożyczka dostępna jest całkowicie za darmo. Nowi klienci mogą pożyczyć nawet do dwóch tysięcy złotych, a nie jak to bywa w standardowych ofertach zaledwie tysiąc. Podwójona stawka to podwójna możliwość realizacji swoich planów i marzeń. Czego chcieć więcej? Wydłużony okres spłaty? Nie ma problemu. Poza pierwszą pożyczką, każdą inną możesz spłacić w okresie do 45 dni. To znacznie więcej aniżeli oferuję inne instytucje pozbanakowe.

Szybka decyzja i minimum formalności
Extraportfel to nie tylko możliwość otrzymania wysokiej pożyczki- od 100 do nawet 5-ciu tysięcy złotych, ale przede wszystkim szybkość działania. U nas wszystko dzieje się błyskawicznie. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz już nawet w przeciągu kilkunastu minut, a chwilę później na Twoim koncie pojawią się pieniądze. Nie musisz już przygotowywać góry dokumentów, teraz wystarczy tylko i wyłącznie dowód osobisty oraz rachunek bankowy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom i staramy się jak najlepiej sprostać nowym zadaniom.

Na horyzoncie pojawiają się niespodziewane wydatki? Nie musisz już się tym martwić. W ciągu jednego dnia otrzymasz u nas nawet do 5 tysięcy złotych! Beż zbędnych formalności i żadnych ukrytych opłat. W Extraportfel panują przejrzyste i jasne zasady

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych
Wiemy jak istotna jest poufność w kwestiach finansowych, dlatego zapewniamy dyskrecję i ochronę Państwa danych, które dostępne są tylko i wyłącznie dla nas na potrzeby udzielenia pożyczki. Złożyłeś wniosek o przyznanie kredytu? Z pewnością niezwłocznie zostanie on rozpatrzony, gdyż nasze usługi dostępne są przez 24 godziny na dobę, bez żadnej przerwy. Zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty.