Extra portfel

Extra Portfel logowanie

Szukasz pożyczki na miarę Twoich potrzeb? Już znalazłeś! Extra portfel to jedna  najlepszych ofert na rynku finansowym, która dostępna jest praktycznie dla każdego. W żadnym innym miejscu nie znajdziesz tak atrakcyjnych warunków. Tutaj pierwsza pożyczka dostępna jest całkowicie za darmo. Nowi klienci mogą pożyczyć nawet do dwóch tysięcy złotych, a nie jak to bywa w standardowych ofertach zaledwie tysiąc. Podwojona stawka to podwójna możliwość realizacji swoich planów i marzeń. Czego chcieć więcej? Wydłużony okres spłaty? Nie ma problemu. Poza pierwszą pożyczką, każdą inną możesz spłacić w okresie do 45 dni. To znacznie więcej aniżeli oferuję inne instytucje pozabanakowe.

Szybka decyzja i minimum formalności


Extra portfel to nie tylko możliwość otrzymania wysokiej pożyczki- od 100 do nawet 6ciu tysięcy złotych, ale przede wszystkim szybkość działania. U nas wszystko dzieje się błyskawicznie. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz już nawet w przeciągu kilkunastu minut, a chwilę później na Twoim koncie pojawią się pieniądze. Nie musisz już przygotowywać góry dokumentów, teraz wystarczy tylko i wyłącznie dowód osobisty oraz rachunek bankowy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom i staramy się jak najlepiej sprostać nowym zadaniom.

Na horyzoncie pojawiają się niespodziewane wydatki? Nie musisz już się tym martwić. W ciągu jednego dnia otrzymasz u nas nawet do 5 tysięcy złotych! Beż zbędnych formalności i żadnych ukrytych opłat. W Extraportfel panują przejrzyste i jasne zasady

Bezpieczna pożyczka

Wiemy jak istotna jest poufność w kwestiach finansowych, dlatego zapewniamy dyskrecję i ochronę Państwa danych, które dostępne są tylko i wyłącznie dla nas na potrzeby udzielenia pożyczki. Złożyłeś wniosek o przyznanie kredytu? Z pewnością niezwłocznie zostanie on rozpatrzony, gdyż nasze usługi dostępne są przez 24 godziny na dobę, bez żadnej przerwy. Zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty.

Extra Portfel opinie

Martyna 45 lat:

Bardzo fajna pożyczka, szybko i bez większych formalności. Polecam każdemu.

Bartek 34 lata:

Dostałem 3000 zł bez żadnego problemu. Taka pożyczka to dobra opcja dla każdego.

Michał 56 lat:

Pożyczka jak każda pożyczka, trzeba oddać, ale firma nie robi problemu.

Extra Portfel kontakt

Dokładna nazwa firmy: CreamFinance POLAND SP Z O.O.

 Siedziba firmy: ul. Puławska 111B, Warszawa 02-707

 Kontakt telefoniczny: 22 388-66-66, 22 388-66-67

 E-mail: info@extraportfel.pl

 Strona Internetowa: www.extraportfel.pl

 Godziny pracy obsługi klienta: pn. – pt.: 08:00 – 21:00, sob – ndz.: 09:00 – 18:00

 Godziny pracy windykacji: pn. -pt.: 8.00 -20.00