Extra portfel

Szukasz pożyczki na miarę Twoich potrzeb? Już znalazłeś! Extra portfel to jedna  najlepszych ofert na rynku finansowym, która dostępna jest praktycznie dla każdego. W żadnym innym miejscu nie znajdziesz tak atrakcyjnych warunków. Tutaj pierwsza pożyczka dostępna jest całkowicie za darmo. Nowi klienci mogą pożyczyć nawet do dwóch tysięcy złotych, a nie jak to bywa w standardowych ofertach zaledwie tysiąc. Podwojona stawka to podwójna możliwość realizacji swoich planów i marzeń. Czego chcieć więcej? Wydłużony okres spłaty? Nie ma problemu. Poza pierwszą pożyczką, każdą inną możesz spłacić w okresie do 45 dni. To znacznie więcej aniżeli oferuję inne instytucje pozabankowe.

Szybka decyzja kredytowa i minimum formalności

Extra portfel to nie tylko możliwość otrzymania wysokiej pożyczki- od 100 do nawet 6ciu tysięcy złotych, ale przede wszystkim szybkość działania. U nas wszystko dzieje się błyskawicznie. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz już nawet w przeciągu kilkunastu minut, a chwilę później na Twoim koncie pojawią się pieniądze. Nie musisz już przygotowywać góry dokumentów, teraz wystarczy tylko i wyłącznie dowód osobisty oraz rachunek bankowy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom i staramy się jak najlepiej sprostać nowym zadaniom.

Na horyzoncie pojawiają się niespodziewane wydatki? Nie musisz już się tym martwić. W ciągu jednego dnia otrzymasz u nas nawet do 5 tysięcy złotych! Beż zbędnych formalności i żadnych ukrytych opłat. W Extraportfel panują przejrzyste i jasne zasady

Bezpieczna pożyczka

Wiemy jak istotna jest poufność w kwestiach finansowych, dlatego zapewniamy dyskrecję i ochronę Państwa danych, które dostępne są tylko i wyłącznie dla nas na potrzeby udzielenia pożyczki. Złożyłeś wniosek o przyznanie kredytu? Z pewnością niezwłocznie zostanie on rozpatrzony, gdyż nasze usługi dostępne są przez 24 godziny na dobę, bez żadnej przerwy. Zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty.

złóż wniosek w filarum

Przydatne informacje o Extra Portfel

Extra Portfel opinie