Feniko

Feniko – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 1 000 PLNfeniko pozyczka ratalna

Zaświadczenie o dochodach: TAK

Okres spłaty: do 4 miesięcy

Darmowa pierwsza pożyczka: NIE

Możliwość przedłużenia oferty: TAKzłóż wniosek w feniko

RRSO (dla 1 000 PLN): 392,59%

 

Feniko


Innowacyjny system pożyczania jest teraz do Twoich usług, a to wszystko dzieci firmie Feniko. Możesz zapomnieć już o długich kolejkach w banku i zamartwianiu się czy zostanie Ci przyznany kredyt. Nie trać więcej czasu i przejdź od razu do wypełniania wniosku o pożyczkę. My doskonale wiemy jak możemy Ci pomóc. Na rynku pożyczek znajdziesz mnóstwo ofert, ale żadna z nich nie rozumie tak dobrze Twoich problemów jak Feniko. Sprawdź sam, a przekonasz się, że pożyczanie jest znacznie prostsze niż się dotąd wydawało.

Jak otrzymać pożyczkę?
Pożyczka od Feniko to 4 proste kroki, które nie zajmą Ci wiele czasu. Nie musisz nawet wychodzić z domu aby przejść cały proces złożenia wniosku. Wystarczy, że masz dostęp do komputera, tabletu bądź komórki z połączeniem internetowym. Co dokładnie musisz zrobić? Na początku wybierz dokładną kwotę pożyczki, jaka Cię interesuje i przejdź do wypełniania wniosku. Automatycznie wyświetli się formularz, który będziesz musiał uzupełnić. To zajmuje zaledwie kilka minut. Wpisz swoje dane osobowe, informacje o miejscu zatrudnienia, a także miesięcznych zarobkach, w miedzy czasie zweryfikuj także swój adres email. Trzeci krok należy do nas i jest to weryfikacja pożyczki. Ma ona przebieg dwuetapowy. Po pierwsze sprawdzamy Twoje dane, a po drugie dokonujemy oceny ryzyka kredytowego. Staramy się aby trwało to jak najkrócej. Nasi klienci otrzymują zazwyczaj odpowiedź w przeciągu 24 godzin roboczych. Ostatni krok to przelanie gotówki na Twoje konto, następują on zaraz po wydaniu decyzji.

Kwota pożyczki
W Feniko możesz liczyć na pożyczkę od 300 do 1000 złotych. Okres spłaty to nawet 4 miesiące! My nie stawiamy żadnych ograniczeń- jesteśmy tu dla Ciebie, bo właśnie Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Wejdź na stronę pożyczkodawcy w celu uzyskania dalszych informacji. Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej pożyczki.