Ferratum Bank

Ferratum Bank – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 1 000 – 5 000 PLNferratum bank chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 500 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Pierwsza darmowa pożyczka: TAK

Możliwość przedłużenia spłaty: NIEzłóż wniosek w ferratum bank

RRSO (dla 1 000 PLN): 293%

 

 

Ferratum Bank


Kryzys finansowy może zdarzyć się każdemu, grunt to nie popadać wówczas w pesymizm. Taka firma jak nasza powstała właśnie po to aby pomagać Państwu w tego rodzaju sytuacjach. Możliwe, że akurat czekają Państwa niespodziewane wydatki, których nie uwzględniał domowy budżet, a może właśnie nadarzyła się świetna okazja do zrealizowania swoich marzeń? W pełni to rozumiemy i wyciągamy pomocną dłoń, nie oczekując nic w zamian. Jak to w ogóle możliwe? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pożyczka za 0 zł
W Ferratum Bank nowi klienci mogą liczyć na zupełnie darmową pożyczkę, która w żaden sposób nie jest oprocentowana ani nie niesie za sobą dodatkowych, ukrytych opłat. Jej maksymalna kwota może wynosić 1500 złotych, a okres spłaty w zależności od Państwa preferencji 15, 30 lub 60 dni. Teraz do dyspozycji każdy ma dwie wygodne raty. Co będzie potrzebne do uzyskania pożyczki? Wystarczy jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz rachunek w banku. Formalności ograniczamy do minimum, ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim szybkość i wygoda. Teraz pieniądze bez wychodzenia z domu może otrzymać praktycznie każdy, nie wymagamy bowiem żadnych zaświadczeń.

Pożyczka na raty
Tego rodzaju pożyczka dostępna jest dla stałych klientów. Mają oni możliwość skorzystania z pożyczki w wysokości nawet do 5 tysięcy złotych. Swoje zobowiązanie mogą spłacić w dogodnych dla siebie ratach. Okres spłaty wynosi nawet do 24 miesięcy. O pożyczkę ratalną może ubiegać się każda osoba w wieku od 21 do 58 lat, które nie figuruje w Krajowym Rejestrze Długów ani w bazie ERIF. Wystarczy, że wypełni odpowiedni wniosek i prześle go do nas za pośrednictwem naszej strony internetowej. Decyzję otrzymasz w przeciągu 10 minut.

 

Ferratum Bank dba o swoich klientów i stale udoskonala swoją ofertę. Sprawdź, a przekonasz się, że pożyczanie może być szybkie, proste i przede wszystkim przyjemne. Zapraszamy.