Ferratum Money logowanie i kontakt

Masz problemy finansowe, w wyniku których rozglądasz się za pożyczką? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że pożyczka nie zawsze jest odpowiednim wyjściem. Zastanawiasz się nad tym, z czego to wynika? Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o odpowiedzialne pożyczanie.

Co do tematu tekstu, skupimy się na propozycjach, które ma Ferratum Money.

Co jest w ofercie?

Pewnie od razu pojawiło się pytanie, co można powiedzieć o proponowanych pożyczkach? Jeśli tak się stało, musisz zdawać sobie z czegoś sprawę – w ofercie są pożyczki krótkoterminowe i pożyczki na raty. Co by nie mówić, firma zaspokaja różne oczekiwania.
Jakby tego było mało, wśród propozycji jest pożyczka za darmo – maksymalna kwota wynosi 5 000 zł, natomiast najdłuższy możliwy termin to 45 dni.

Wypada też nawiązać do logowania – logowanie się na stronie to opcja dostępna wyłącznie dla klientów firmy. Warto też dodać, że podczas logowania należy wpisać PESEL i hasło składające się z pięciu cyfr.

Ferratum Money kontakt

Jak wiadomo, nietrudno o pojawienie się jakichś niejasności. Jeśli informacje podane na stronie firmy nie są zrozumiałe, nie pozostaje nic innego, jak spojrzeć na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

Ferratum Bank p.l.c.
ul. Długa 11/13
53-657 Wrocław

e-mail: info@ferratum.pl
telefon: (71) 716 22 22, (22) 123 45 67
www: www.ferratum.pl

Rzecz jasna trzeba też pamiętać o godzinach pracy.

Godziny pracy:
Pon. – Pt. 8:00 – 21:00
Sob. 8:00 – 19:00
Niedz. 9:00 – 17:00

Godziny pracy nie są najważniejsze, ale dostępność to coś, czego trudno nie docenić.