Filarum logowanie i kontakt

Zmagasz się z problemami finansowymi i co za tym idzie, interesuje Cię pożyczka? Jeśli tak, warto sprawdzić, co proponuje Filarum. Zadajesz sobie pytanie, czy oferta Filarum jest tym, czego szukasz? Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kluczowe są możliwości finansowe.

Można też dodać, że możliwości finansowe kształtują realia.

Filarum – kwota, termin i pożyczka za darmo

Zastanawiasz się nad tym, ile można pożyczyć? Jeżeli mowa o pierwszej pożyczce, maksymalna kwota wynosi 1 000 zł. Myślisz o tym, co jest później? Później maksymalna kwota to 5 000 zł.
Koniecznie trzeba też podkreślić, że pierwsza pożyczka jest za darmo (zapewne wiesz, co to oznacza). Warto też od razu wspomnieć o terminie – najdłuższy możliwy termin to 30 dni.

Zatrzymajmy się jeszcze przy logowaniu – czy logowanie na stronie jest konieczne? Jeżeli pojawiło się takie pytanie, musisz o czymś wiedzieć, musisz wiedzieć, że ubieganie się o pierwszą pożyczkę niesie konieczność rejestracji.

Filarum kontakt

Istotne jest też to, że nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem. Dokładnie rzecz ujmując, załóżmy, że jest jakiś kłopot – co robić w takiej sytuacji? Naturalnie można zastosować różne podejścia, aczkolwiek najlepszym wyjściem jest (a w każdym razie tak się wydaje) zwrócenie uwagi na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 18A
02-676 Warszawa
e-mail: info@filarum.pl
telefon: 222 66 80 80
www: www.filarum.pl

Oczywiście należy też pamiętać o godzinach pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 8:00 – 22:00
Sob. – Niedz. 8:00 – 20:00

Jak widać, pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu.