Filarum

Filarum – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 4 000 PLNfilarum chwilówka pożyczka

Pierwsza pożyczka: do 1 000 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Pierwsza pożyczka darmowa: TAK

złóż wniosek w filarumMożliwość przedłużenia spłaty: NIE

RRSO (dla 1 000 PLN): 1953,2%

 

Filarum

krótkoterminowa pożyczka, którą możesz otrzymać nawet w 15 minut i to bez zbędnych formalności. Wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę i wypełnisz potrzebny formularz, a otrzymasz nawet do 4 tysięcy złotych. Chcesz zostać naszym klientem? Sprawdź jak możesz to zrobić!

Kto może otrzymać pożyczkę w Filarum?
Praktycznie każdy kto jest obywatelem Polski i posiada stałe miejsca zamieszkania na terytorium RP, adres zameldowania i zamieszkania również powinien znajdować się na terenie Polski. Ponadto osoba ta powinna mieć ukończony 20 rok życia. Jasno określona jest również górna granica wiekowa pożyczkobiorcy, która wynosi 76 lat. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe wymogi? Osoba, która chce się ubiegać o pożyczkę w Filarum powinna być stałym użytkownikiem numeru telefonii komórkowej, a także posiadać własny rachunek bankowy w Polsce. Co to wszystko oznacza? Wystarczy, że mieszkasz w Polsce, korzystasz z komórki i masz rachunek w banku, a możesz liczyć na pomoc finansową od Filarum.

Na jaką kwotę możesz liczyć?
Im dłużej jesteś naszym klientem, tym więcej zyskujesz. Pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie do 1000 złotych. Warto wiedzieć, że nie jest ona oprocentowana i nie podlega żadnym dodatkowym opłatom. Za drugim razem możesz pożyczyć już dwa razy więcej, czyli 2000 tysiące złotych, a za trzecim do 2500 złotych. Za szóstym i każdym kolejnym razem będziesz mógł ubiegać się już o maksymalną kwotę pożyczki czyli 4 tysiące złotych.

Okres oczekiwania na pożyczkę zawsze wynosi tyle samo – decyzję możesz otrzymać już w 15 minut, a chwilę później pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie. Ultraszybka pożyczka od Filarum to szansa na spełnienie swoich najskrytszych marzeń, długo odkładanych planów, czy po prostu załatanie dziury budżetowej. Jesteśmy tu specjalnie dla Ciebie. Z nami możesz o wiele więcej! Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty pożyczek krótkoterminowych.