Filarum

Masz problemy finansowe i myślisz o zaciągnięciu pożyczki? W takiej sytuacji trzeba pamiętać o dwóch sprawach — własne możliwości finansowe i spory wybór. Co by nie mówić, fakty są takie, że pożyczka nie zawsze rozwiązuje problemy.
Jeśli chodzi o spory wybór, bardzo ważne jest to, że nie wszystko jest dla wszystkich (kluczowe są możliwości finansowe).

Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczyć ten tekst? Najkrócej rzecz ujmując, skupimy się na propozycjach, które ma Filarum — kto wie, może oferta Filarum spełnia Twoje oczekiwania?

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Filarum proponuje chwilówki, a tak się składa, że w przypadku chwilówek bardzo często powtarza się pewna promocja — jeśli nie wiesz, o czym mowa, pamiętaj, że mowa o pożyczce za darmo (pożyczka za darmo = brak jakichkolwiek odsetek).

Odnośnie do oferty Filarum, nowi klienci mogą skorzystać ze wspomnianej pożyczki. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 1 000 zł, co do terminu, bez niespodzianek — najdłuższy możliwy termin to 30 dni.
Zadajesz sobie pytanie, jak wygląda sytuacja w przypadku stałych klientów? O terminie nie ma co mówić, ponieważ nie ma żadnej różnicy. Jeśli chodzi o kwotę pożyczki, wypada podkreślić, że Filarum ceni sobie lojalność. Dokładnie rzecz ujmując, z każdą kolejną pożyczkę można wnioskować o wyższą kwotę.
Oczywiście taka prawidłowość ma miejsce do czasu, maksymalna kwota, jaka może zostać pożyczona to 5 000 zł.

Dla kogo Filarum? — warunki

Warto zadać sobie pytanie, kto może zostać klientem firmy? Niewykluczone, że dla wielu osób sprawa jest prosta i jedyny możliwy problem to pieniądze, ale tak nie jest. Każda firma stawia jakieś dodatkowe warunki.
Zresztą najlepiej będzie, jeśli wymienimy sobie te warunki.

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę w Filarum, konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

  • Wiek 20-76 lat,
  • Polskie obywatelstwo,
  • Stałe miejsce zamieszkania, które znajduje się na terytorium Rzeczypospolitej Polski,
  • Adres zameldowania na terytorium Rzeczypospolitej Polski,
  • Stałe użytkowanie numeru telefonii komórkowej,
  • Osobisty rachunek bankowy w Polsce,
  • Stosowanie się do zasad obowiązujących przy weryfikacji — chodzi o brak akceptacji dla SKOK-u i bankowych systemów przyśpieszających.

Co sądzisz na temat tych warunków? Wydaje się, że nie są to jakieś szczególne wymagania, ale wszyscy mają prawo do własnych opinii.

Filarum — dodatkowe możliwości

Zgodnie z tym, co zostało powiedziane na samym początku, na rynku jest naprawdę wiele firm. Co za tym idzie, walka o klientów nie jest łatwa (choć klientów raczej nie brakuje, niejednokrotnie słyszy się o problemach finansowych).

Przechodząc od razu do sedna — firmy oferują różne ciekawe możliwości, dzięki którym można zachęcić potencjalnych zainteresowanych. Aczkolwiek skupiamy się teraz na tym, co proponuje Filarum, choć trudno coś powiedzieć.
Fakty są takie, że trudno wskazać dodatkowe możliwości. Ewentualnie można tylko odnieść się do godzin pracy, Filarum czeka na klientów przez cały tydzień (godziny pracy znajdują się na stronie działalności).