Finbo

Masz problemy finansowe i zastanawiasz się nad tym, czy pożyczka jest odpowiednim rozwiązaniem? Jeśli tak, musisz zwrócić uwagę na pewne fakty — przede wszystkim trzeba podkreślić, że wiele firm oferuje pożyczki.

Ktoś może zapytać, czy każda oferta jest warta zainteresowania? Co by nie mówić, jest to bardzo ważne pytanie i co najważniejsze, nie ma na nie odpowiedzi. Mówiąc wprost — kluczowe znaczenie mają możliwości finansowe.
Niemniej jednak tematem tego tekstu będzie jedna z firm pożyczkowych — chodzi o Finbo.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Czasami można usłyszeć, że jakaś firma (branża nie ma w tym momencie znaczenia) dba tylko o nowych klientów. Zastanawiasz się nad tym, czy takie podejście widać w przypadku firm pożyczkowych? Tak się składa, że mogą krążyć różne opinie na ten temat.
Jakby nie patrzeć, różne opinie muszą z czegoś wynikać. Co do szczegółów, trzeba wyróżnić podział na nowych i starych klientów (czyli takich, którzy korzystali już z oferty). Na początek weźmy pod uwagę nowych klientów.

Nowi klienci mogą liczyć na bardzo często spotykaną promocję — domyślasz się, o czym mowa? Rzecz jasna chodzi o pożyczkę za darmo. Odnośnie do kwoty, nowi klienci mogą pożyczyć nawet 5000 zł (patrząc pod kątem konkurencji, to naprawdę dużo). Jeśli chodzi o termin spłaty, maksymalny termin to 30 dni.
Oczywiście należy też pamiętać o tym, że wysokość pożyczki zależy od oceny możliwości finansowych.

Zadajesz sobie pytanie, jak wygląda sytuacja w przypadku nowych klientów? Na pewno nie ma co liczyć na darmową pożyczkę (chyba że w przyszłości pojawi się jakaś promocja). Co do kwoty pożyczki, potencjalni pożyczkobiorcy mogą pożyczyć aż 10 000 zł.

Dla kogo Finbo? – warunki

Negatywne ocena możliwości finansowych = odrzucenie wniosku, ale czasem jest tak, że wniosek nie może zostać złożony. Innymi słowy — złożenie wniosku możliwe jest dopiero wtedy, kiedy pewne warunki zostaną spełnione.

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę w Finbo, należy spełnić następujące warunki:

  • Wiek 20-75 lat,
  • Własny telefon komórkowy,
  • Własny rachunek bankowy,
  • Posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • Posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej,
  • Miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Nie ma co ukrywać, że pożyczkodawca wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, ponieważ nie można powiedzieć, że są to jakieś szczególne wymagania.

Skoro jesteśmy przy warunkach, trzeba jeszcze coś dodać — Finbo wymaga opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł.

Finbo – dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się nad tym, czy firma gwarantuje jakieś dodatkowe możliwości? Jeśli tak, należy zwrócić uwagę na spłatę pożyczki.

Czasem zdarza się tak, że bezproblemowa spłata pożyczki jest niemożliwa i co za tym idzie, przydałaby się możliwość przedłużenia terminu spłaty. Jak zapewne się domyślasz, Finbo to firma, w przypadku której przedłużenie spłaty jest możliwe.
Dokładnie mówiąc, do wyboru jest przedłużenie terminu o 7, 14 i 30 dni (pożyczka może zostać przedłużona tylko raz).