Freezl logowanie i kontakt

Wiele firm proponuje pożyczki, ale nie wszystko jest dla wszystkich.
Jeśli chodzi o konkretne propozycje, może warto zwrócić uwagę na ofertę, którą ma Freezl? Jeśli myślisz sobie, że to oferta jakich wiele, jesteś w błędzie. Co do szczegółów, zacznijmy jednak od czegoś innego, czegoś, co raczej nie robi wrażenia – nowi klienci mogą zdecydować się na darmową pożyczkę, ale dotyczy to tylko kwoty 100 zł. Jakby nie patrzeć, kwota symboliczna.

Jeżeli jednak należysz do grona stałych klientów, kwota pożyczki może wynieść nawet 7 000 zł! Ponadto stali klienci również mogą otrzymać darmową pożyczkę – dokładnie rzecz ujmując, co piąta pożyczka jest za darmo.
Interesuje Cię logowanie? Wnioskowanie o pierwszą pożyczkę jest równoznaczne z rejestracją.

Freezl kontakt

Informacje udostępnione na stronie nie są do końca zrozumiałe? Jeśli masz jakikolwiek problem (czy też problemy), nie ma się nad czym zastanawiać – najwyższa pora na skorzystanie z danych kontaktowych.

Dane kontaktowe

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
ul. Twarda 10
00-105 Warszawa
e-mail: info@freezl.pl
telefon: (22) 87 383 87
www: freezl.pl

Zastanawiasz się nad tym, która forma kontaktu jest najlepszym rozwiązaniem? Nie ulega wątpliwości, że nie można odpowiedzieć na to pytanie, aczkolwiek najlepszym rozwiązaniem wydaje się wykonanie telefonu.
Oczywiście trzeba też pamiętać o godzinach pracy.

Godziny pracy
Pn. – Pt. 08.00-19.00
Sob. – Niedz. 9.00 – 17.00

Można powiedzieć, że firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom (dostępność przez 7 dni w tygodniu to nie jest standard).