Freezl

Skorzystaj z pożyczki Freezl, a otrzymasz nawet do 5000 złotych. Nieważne jakiej wysokości jest Twoja pensja i czy jesteś zatrudniony w oparciu o umowę na czas nieokreślony, czy na umowę zlecenie. To zupełnie bez znaczenia, gdyż w tym miejscu nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Na freezl pożyczkę może otrzymać praktycznie każdy, kto wypełni formalny wniosek. Jedyne wymogi jakie musisz spełnić to ukończony 18 rok życia i posiadanie własnego konta osobistego.

Freezl – warunki pożyczki

 

Kwota pożyczki: 100 – 5 000 PLNChwilówka freezl

Pierwsza pożyczka: do 5 000 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Roczne oprocentowanie nominalne: 10%

złóż wniosek w freezlMożliwość przedłużenia okresu spłaty: NIE

RRSO (dla pożyczki 5 000 PLN): 1297%

Dodatkowe informacje: co 5 pożyczka za darmo!

Potrzebujesz szybkiej pożyczki?

Teraz szybką pożyczkę możesz otrzymać bez wychodzenia z domu. Wystarczy ze wejdziesz na stronę freezl.pl i wypełnisz formularz. Decyzja powinna pojawić się maksymalnie w przeciągu kilku godzin, zazwyczaj trwa to jednak o wiele szybciej. Pieniądze otrzymasz natychmiastowo. To uczciwy i przede wszystkim rzetelny sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki. Maksymalna kwota pożyczki to 5 tysięcy złotych. Na jej spłatę masz 35 dni. Bez zbędnych formalności, straty czasu czy sprawdzania pożyczkobiorcy w krajowym rejestrze dłużników. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową freezl.pl, a następnie wybierzesz konkretną kwotę oraz okres spłaty pożyczki (może ona wynosić od 500 złotych do 5 tys. złotych). Kolejny krok to wypełnienie formularza on-line, w którym podasz swój dane osobowe. Konieczna będzie także weryfikacja rachunku bankowego. Ten proces jest jednorazowy i zajmuje zaledwie kilka minut. Jeżeli spełnisz wszystkie wymagania, już po chwili będziesz mógł cieszyć się dodatkową gotówką, którą spożytkujesz w dowolny sposób.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie zwrócić pożyczki na czas, to koniecznie skontaktuj się z freez.pl w celu uzyskania pomocy i dalszych informacji. Nie czekaj, po pewnym okresie zwłoki będziesz zmuszony oddać również odsetki. Zapoznaj się także z promocyjną ofertą dla stałych klientów- co piątką pożyczkę możesz otrzymać za darmo!