Freezl

Nie ulega wątpliwości, że na rynku można znaleźć wiele firm pożyczkowych. Zastanawiasz się nad tym, czy wszystkie firmy są warte zainteresowania? Nie ma co ukrywać, że jest to sprawa, o której można rozmawiać naprawdę długo.
Koniecznie trzeba też podkreślić, że najważniejsze są możliwości finansowe — możliwości finansowe determinują rzeczywistość.

Jeśli chodzi o temat tekstu, skupimy się na jednej z firm pożyczkowych — powiemy sobie o ofercie, którą ma Freezl.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zadajesz sobie pytanie, jak można określić ofertę, którą ma Freezl? Co by nie mówić, sprawa jest stosunkowo skomplikowania. Zacznijmy może od oferty dla nowych klientów.

Nowi klienci mogą skorzystać z pożyczki za darmo (zakładając pozytywne rozpatrzenie wniosku). Aczkolwiek darmowa pożyczka dotyczy kwoty 100 zł. Nie ma co ukrywać, nie robi to wrażenia, ale trzeba spojrzeć na wszystkie fakty.
Pierwsza pożyczka za darmo to można powiedzieć taki niepisany standard, co innego w przypadku starych klientów. Mówiąc wprost — starzy klienci firmy również mogą liczyć na darmową pożyczkę. Jakby tego było mało, darmowa pożyczka może zostać przyznana więcej niż jeden raz.

Najkrócej rzecz ujmując, klienci mogą wziąć udział w programie lojalnościowym. Co do zasad tego programu, co piąta pożyczka jest darmowa!

Istotne jest też to, że kwota może wynieść nawet 7000 zł! Maksymalny termin spłaty to 65 dni.

Dla kogo Freezl? — warunki

Skoro powiedzieliśmy sobie o tym, że możliwości finansowe są kluczowe, wróćmy do tego, co się dzieje wcześniej. Jak zapewne się domyślasz, nie każda osoba może złożyć wniosek. Zresztą najlepiej będzie, jeśli od razu przejdziemy do warunków, które muszą zostać spełnione.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty, którą ma Freezl, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polski,
  • miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • minimum 18 lat,
  • posiadanie stałego dochodu,
  • aktywny numer telefonu komórkowego,
  • aktywny adres e-mail.
  • osobisty rachunek bankowy w jednym z polskich banków.

Jak widać, Freezl nie ma specjalnych wymagań.

Freezl – dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się nad tym, czy Freezl gwarantuje jakieś dodatkowe możliwości? Na pewno ważne jest to, co dzieje się podczas weryfikowania rachunku bankowego — weryfikacja rachunku bankowego możliwa jest za pomocą serwisu Instantor (serwis ten gwarantuje natychmiastową weryfikację bez konieczności dokonywania przelewu).
Obowiązkowo trzeba też nawiązać do wypłaty. Tak się składa, że przelewy najczęściej są realizowane za pomocą serwisu BlueMedia. Można powiedzieć, że przelewy z pomocą tego serwisu to świetny sposób na błyskawiczne przesłanie pieniędzy.

Na koniec skupmy się na możliwościach, które mają starzy klienci (czyli klienci, którzy przynajmniej raz skorzystali z oferty firmy). Jak już wiesz, maksymalna kwota to 7000 zł, natomiast termin może upływać nawet po 65 dniach.
Niemniej jest jeszcze coś, co można dodać (czy wręcz powinno się dodać) — wniosek może zostać złożony online, przez SMS lub telefon.