Funeda logowanie i kontakt

Masz problemy finansowe, w wyniku których zastanawiasz się nad pożyczką? Z pewnością pożyczka jest ciekawym rozwiązaniem, aczkolwiek pożyczka pożyczce nierówna. Zastanawiasz się nad tym, co należy przez to rozumieć? Sprawa jest stosunkowo prosta – najważniejsze są możliwości finansowe (w końcu zawsze jest jakiś okres spłaty).

Jeśli chodzi o temat tekstu, skupimy się na ofercie Funedy.

Co znajduje się w ofercie?

Czas odpowiedzieć na pytanie, jakie są oczekiwania? Jeżeli interesują Cię pożyczki na raty, koniecznie zapoznaj się z propozycjami. Odnośnie do kwot, minimalna kwota to 2 000 zł, natomiast maksymalna to 12 000 zł.
Wypada też odnieść się do okresu spłaty – minimalny okres spłaty to 12 miesięcy, najdłuższy to 48 miesięcy. Istotne jest również to, że termin poniekąd zależy od kwoty – co do szczegółów, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną www.funeda.pl.

To jeszcze logowanie się na wspomnianej stronie – logowanie się to opcja dostępna tylko w przypadku klientów. Można nawet powiedzieć, że chodzi o logowanie się do strefy klienta.

Funeda kontakt

Jak zapewne wiesz, nie wszystko da się przewidzieć. Co za tym idzie, trzeba zadać sobie pytanie, co robić, kiedy nie wszystko jest jasne? Jeżeli nie wszystko jest jasne, pora spojrzeć na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

FUNEDA Sp. z o.o.
ul. Henryka Sienkiewicza 85/87
90-057 Łódź

e-mail: info@funeda.pl
telefon: 22 598 79 29
www: www.funeda.pl

Naturalnie istotne są też godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 09:00-19:00

Dostępność przez 5 dni w tygodniu to coś, co może oznaczać pewien problem, ale dostępność nie jest najistotniejsza.