Funeda

Rozglądasz się za pożyczką? Tak się składa, że do tej pory nie możesz znaleźć niczego ciekawego? Co by nie mówić, nie każda pożyczka jest rozwiązaniem problemów finansowych. Zasadniczo wszyscy powinni zdawać sobie z tego sprawę, ale teoria niejednokrotnie mija się z praktyką.
Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczyć ten tekst? Tematem będzie oferta, którą ma Funeda.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zadajesz sobie pytanie, czy nowi klienci znajdą coś tylko dla nowych klientów? Przede wszystkim trzeba podkreślić, że firma proponuje pożyczki na raty (pożyczki długoterminowe). Co do wyjątkowego traktowania, nie masz na co liczyć (przynajmniej na ten moment) – wszyscy klienci traktowani są w taki sam sposób.
Jeśli chodzi o szczegóły, maksymalna kwota pożyczki wynosi 12 000 zł, natomiast najdłuższy możliwy okres spłaty to aż 48 miesięcy. Interesują Cię minima? Co do minimów, minimalna kwota to 2 000 zł, z kolei minimalny okres spłaty to 12 miesięcy.

Dla kogo Funeda? – warunki

Pora odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę? Oczywiście nie chodzi o odpowiednią wysokość dochodu (to jasne), teraz znaczenie mają pozostałe warunki.
Najlepiej będzie, jeśli wymienimy sobie warunki, które muszą zostać spełnione.

Jeśli interesuje Cię oferta, którą ma Funeda, konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

  • Wiek 20-70 lat,
  • Posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Posiadanie konta bankowego (pamiętaj też o tym, że musisz zalogować się na konto, a nie wszystkie konta na to pozwalają),
  • Własny dowód osobisty,
  • Aktywny numer telefonu komórkowego.

Jakby nie patrzeć, nie można mówić, że są to spore wymagania (choć wszyscy potencjalni pożyczkobiorcy mają prawo do własnej opinii). Warto też podkreślić, że Funeda proponuje pożyczki na dowód, fakt ten ma niewątpliwy wpływ na ubieganie się o pożyczkę.

Odnieśmy się jeszcze do złożenia wniosku – po złożeniu wniosku trzeba poczekać na kontakt telefoniczny od analityka firmy. Kiedy już dojdzie do kontaktu, zazwyczaj są tylko dwie możliwości – odrzucenie wniosku lub pozytywne rozpatrzenie wniosku skutkujące przelewem pożyczki.
Zazwyczaj, bo może dojść do tego, że konieczne będzie przedstawienie dokumentu potwierdzającego zatrudnienie (ale to mało prawdopodobne).

Funeda – dodatkowe możliwości

Warto nawiązać do tego, że wiele firm proponuje pożyczki i co za tym idzie, walka o klientów z pewnością nie jest łatwa. Ktoś może zapytać, jaki z tego należy wyciągnąć wniosek? Na pewno firmy muszą pamiętać, że jest wiele możliwości, dzięki którym można przekonać klientów.
Jak sądzisz, co proponuje Funeda?

Jeśli chodzi o ofertę, którą ma Funeda, wypada zaznaczyć możliwość wzięcia pożyczki na firmę. Aczkolwiek musisz też wiedzieć, że dotyczy to tylko prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.
Pora wspomnieć też o przelewie weryfikacyjnym – przelew weryfikacyjny wydłuża czas oczekiwania na pożyczkę, ale w przypadku Funedy nie ma to znaczenia. Mówiąc wprost – fakt ten związany jest z usługą Instantor (szczegóły sobie zostawmy).