Hapi Pożyczki logowanie i kontakt

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki, ale jednocześnie pojawiają się pewne obawy? Z pewnością nie brakuje interesujących ofert, aczkolwiek to nie wszystko, o czym powinno się pamiętać.
Najkrócej rzecz ujmując, nie wszystko jest dla wszystkich, czego przykładem są choćby Hapi Pożyczki.

Rzecz jasna zawsze trzeba spełnić pewne warunki, ale to w tym momencie nie ma znaczenia – weźmiemy sobie pod uwagę tylko to, że pożyczki dzielą się na krótkoterminowe (chwilówki) i długoterminowe (na raty).
Jeśli interesują Cię Hapi Pożyczki, wybór ogranicza się do pożyczek długoterminowych.

Co do korzystania z oferty, potencjalni zainteresowani muszą pamiętać o logowaniu (a logowanie się możliwe jest tylko w przypadku wcześniejszej rejestracji). Co do rejestracji, konieczne jest wpisanie pewnych danych i co najistotniejsze – rejestracja wiąże się z pytaniem o pożyczkę.

Hapi Pożyczki kontakt

Jak wiadomo, czasami nie wszystko jest zrozumiałe i co za tym idzie, nie pozostaje nic innego, jak szukać pomocy. Zastanawiasz się nad tym, gdzie należy szukać pomocy? Zamiast się nad tym zastanawiać, należy zwrócić uwagę na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

e-mail: bok@hapipozyczki.pl
telefon: (22) 395 85 87 i (22) 395 85 85
www: www.hapipozyczki.pl

Rzecz jasna dużą rolę odgrywają też godziny pracy.

Godziny pracy
Pn. – pt. 8.00 – 20.00
Sob. – niedz. 9.00 – 17.00

Co by nie mówić, widać wyraźną troskę o klienta (fakty są takie, że praca przez 7 dni w tygodniu to nie jest coś standardowego).