Hapi Pożyczki

Nie ma co ukrywać, że firmy pożyczkowe cieszą się sporym wzięciem. Jeśli spojrzymy na to z perspektywy firm, oczywiście nie ma najmniejszych powodów do narzekań. Jeżeli spojrzy się na to ze strony klientów, sytuacja przedstawia się inaczej — ludzie bardzo często mają problemy finansowe.
Warto też podkreślić, że pożyczki dzielą się na krótkoterminowe i długoterminowe. Pożyczka krótkoterminowa to taka, którą trzeba oddać (przykładowo) po 30 dniach, natomiast pożyczka długoterminowa to pożyczka na raty.

Odnośnie do tematu tekstu, skupimy się na pożyczkach długoterminowych, które są na stronie hapipozyczki.pl. Co by nie mówić, oferta firmy jest odpowiedzią na naprawdę różne oczekiwania.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o ofercie? Przede wszystkim trzeba podkreślić, że nowi klienci nie mogą liczyć na specjalną ofertę, aczkolwiek nie jest to powód do niepokoju. Zresztą wystarczy zapoznać się ze stroną działalności.

Przechodząc od razu do sedna — klienci mogą pożyczyć nawet 25 000 zł! Jakby nie patrzeć, to musi robić wrażenie. Jeśli chodzi o okres spłaty, maksymalny okres to 48 miesięcy.
Co do minimów, minimalna kwota pożyczki to 800 zł, natomiast minimalny okres spłaty to 3 miesiące.

Dla kogo Hapi Pożyczki? — warunki

Skupmy się teraz na tym, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc otrzymać pożyczkę. Ktoś może powiedzieć, że konieczna jest pozytywna ocena możliwości finansowych i to oczywiście prawda, ale to nie wszystko, o czym należy pamiętać. Innymi słowy — zdarzają się sytuacje, kiedy wnioski są odrzucane automatycznie.
Domyślasz się, o jakie sytuacje może chodzić? Jeśli nie, spokojnie, za moment wszystkiego się dowiesz.

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • osiągnięcie pełnoletności,
  • posiadanie rachunku bankowego,
  • posiadanie telefonu komórkowego,
  • uzyskiwanie dochodu (chodzi o dochód, który jest regularny i udokumentowany).

Rzecz jasna konieczne jest też wypełnienie wniosku, ale to jasne.

Hapi Pożyczki — dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się nad tym, czy klienci mogą liczyć na jakieś dodatkowe opcje? Nie ulega wątpliwości, że jest to temat, o którym można sporo powiedzieć.

Tak się składa, że niektórzy klienci (mowa o klientach, którzy wzięli pożyczkę na przynajmniej 7 miesięcy) mogą wybrać tzw. wakacje pożyczkowe (przez wakacje pożyczkowe należy rozumieć możliwość przesunięcia terminu spłaty). Być może od razu pojawiło się pytanie, ile razy można skorzystać z takiej opcji? Jeśli tak właśnie było, musisz wiedzieć, że przedłużanie terminu spłaty zależy od parametrów pożyczki.

Warto też odnieść się do usług, które znajdują się na stronie działalności — te usługi to hapispokój i hapizdrowie.
Co do szczegółów, hapispokój to zabezpieczenie przed utratą zdrowia lub zdolności do pracy (jak wiadomo, takie sytuacje mogą oznaczać bardzo poważne problemy finansowe).
Usługa hapizdrowie to nic innego jak program opieki medyczne.

Jeżeli są jakieś niejasności, zajrzyj na stronę firmy.