Hapi pożyczki

Hapi pożyczki – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 800 – 10 000 PLNhapi pożyczki chwilowka

Pożyczka ratalna: TAK

Okres spłaty: do 24 miesięcy

Darmowa pierwsza pożyczka: NIEzłóż wniosek w hapi pozyczki

Możliwość przedłużenia spłaty: TAK

RRSO (dla 2000 PLN): 95,73%

 

Hapi Pożyczki


Potrzebujesz szybkiej pożyczki, ale mnogość ofert Cię przytłacza? Nie jesteś pewien gdzie Twoje potrzeby zostaną dobrze zrozumiane? Skorzystaj z hapipożyczki, tutaj sam ustalasz reguły. Na czym to polega? U nas klienci decydują jaką kwotę pieniędzy chcą pożyczyć i w jakiej wielkości ratach miesięcznych będą ją spłacać. My zupełni w to nie ingerujemy, sam zatem wybierzesz dzień rozpoczęcia spłaty pożyczki oraz całkowity okres spłaty. Jeżeli będziesz chciał wcześniej uregulować swoje zobowiązanie również masz taką możliwość. Pożyczyć możesz nawet do 10000 złotych.

Wakacje od spłat
Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy może być ciężko dotrzymać wszystkich zobowiązań, dlatego staramy się dać swoim klientom jak najbardziej przystępne warunki. Jeżeli nie jesteś w stanie aktualnie spłacić swojej pożyczki bądź potrzebujesz chociaż miesiąca przerwy, u nas nie ma z tym żadnego problemu. Wystarczy, że wybierzesz wakacje od spłat.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
HapiPożyczka to oferta dostosowana dla każdego. U nas otrzymasz bowiem konkurencyjną i przede wszystkim indywidualną cenę pożyczki, a poza tym zyskasz pełną elastyczność. W HapiPożyczka najważniejsi są klienci oraz ich potrzeby, dlatego sami wybierają sposób spłaty swojego zobowiązania. To jednak nie wszystko co nas wyróżnia. Istotny będzie także sam czas przyznania pożyczki, który trwa zaledwie 15 minut. Po akceptacji wniosku pieniądze pojawią się błyskawicznie na Twoim koncie. Pomijamy przy tym wszystkie zbędne formalności, które tylko przedłużają okres przyznania pożyczki. U nas nie tracisz swojego czasu, bo wiemy jak jest cenny. Ponadto możesz liczyć także na osobistego doradcę, który dedykowany jest do obsługi Twojej hapipożyczki.

HapiPożyczka to twoja szansa na skorzystanie z rewelacyjnej oferty, w której sam ustalasz wszelkie zasady. Przekonaj się jak proste może być pożyczanie!

 

Opinie o Hapi pożyczki:

Olga43: Skorzystałam z Hapi pożyczki, na początku sceptycznie nastawiona, później byłam zadowolona, bo wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Wiadomo to nie instytucja charytatywna, pieniądze trzeba oddać. Jednak oferta jest zgodna z opisem.