Happy pożyczka

Happy Pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Klientów. Hapi Pożyczka to jedna z najlepszych opcji. Oferta tej firmy jest bardzo interesująca, a klienci mogą nawet skorzystać z odroczonej płatności.

Hapi pożyczka

Hapi pożyczki to nowość na rynku pożyczek online na raty. Oferta, którą proponuje firma, uwzględnia możliwość wzięcia od 800 do 15000 zł. Z terminem spłaty tejże pożyczki na okres od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczkę pożyczoną od firmy Hapi pożyczka możemy przeznaczyć na dowolne cele. Na przykład wypad w góry, zakupowe szaleństwo, nowy laptop, remont mieszkania czy na naprawę auta.

Podstawowymi warunkami udzielenia pożyczki w Hapipożyczka jest ukończone 18 lat. Klient musi również mieć obywatelstwo polskie, konto w banku i stały dochód.

W Hapipożyczki proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się całkowicie online. Proces przebiega w łatwy, wygodny dla klienta sposób. Pożyczoną kwotę można rozłożyć na bardzo elastyczne raty. Taka opcja bardzo przyciąga klientów. Firma również sprawdza każdego klienta w bazach dłużników.

Wzięcie pożyczki przez Internet w Hapipożyczki jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kwotę i okres spłaty. Następnie przechodzimy do wypełnienia formularza online, wpisując wymagane dane osobowe i adresowe. Po utworzeniu konta w serwisie musimy jeszcze uzupełnić dane dotyczące naszego zatrudnienia i dochodów. Zaznaczamy odpowiednie zgody, po czym na podany wcześniej numer telefonu otrzymamy SMS potwierdzający złożenie wniosku. Aby potwierdzić nasze dane, zostaniemy poproszeni na wykonanie przelewu weryfikacyjnego na jeden grosz. Po spełnieniu wszystkich warunków i akceptacji wniosku. Firma przelewa na konto klienta pieniądze. Lub możemy również wybrać opcję wypłata gotówkowa w placówce Poczty Polskiej.

Pożyczka od ręki

Ekspresowe pożyczki to takie, które dostępne są za pomocą internetu. Możemy je dostać w łatwy i szybki sposób. Do wzięcia pożyczki wymagane jest mobilne urządzenie z dostępem do internetu.

Do złożenia wniosku o chwilówkę wystarczy dowód osobisty, numer konta bankowego. A także numer telefonu, jak i adres e-mail. Firmy zwykle nie wymagają żadnych zaświadczeń. Dlatego pożyczkę możemy dostać w bardzo szybki i łatwy sposób.

Wypełnienie podania o pożyczkę zajmuje natomiast dosłownie kilka minut. Potem należy jeszcze potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu symbolicznej kwoty. Na rachunek pożyczkodawcy bądź specjalnej aplikacji weryfikacyjnej. Kiedy tylko wykonana przez ciebie transakcja zostanie zrealizowana, pożyczkodawca przystąpi do rozpatrzenia wniosku o pożyczkę. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną przelane na konto klienta.

Należy również pamiętać, że przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki należy przeanalizować swoje możliwości finansowe. Oraz ocenić czy będzie nas stać na spłatę takiej pożyczki.