inCredit

inCredit – warunki pożyczki

inCredit pożyczka ratalnaKwota pożyczki: 200 – 10 000 PLN

Pierwsza pożyczka: do 2 000 PLN

Okres spłaty: do 24 miesięcy

Pierwsza pożyczka za darmo: TAK

złóż wniosek w inCredit

Możliwość przedłużenia okresu spłaty: TAK

RRSO (maksymalne): 509,22%

 

inCredit – pożyczka na miarę Twoich potrzeb


Nieważne jak małe bądź duże są Twoje potrzeby- inCredit to uniwersalne rozwiązanie kłopotów finansowych dla każdego. Nie jest to typowa krótkoterminowa pożyczka, to coś o wiele więcej. To szansa na zrealizowanie swoich planów i długo odkładanych marzeń. Kiedy inny proponują Ci niewielkie pożyczki, my dajemy szansę na otrzymanie nawet 10 tysięcy złotych! To nazywa się prawdziwa pomoc. Rewelacyjna oferta dostępna jest niemal dla każdego.

Pierwsza pożyczka za 0 złotych
W inCredit pierwszą pożyczkę możesz otrzymać zupełnie za darmo. Nie może ona jednak przekraczać dwóch tysięcy złotych. Na jej spłatę masz 61 dni, czyli ponad dwa razy więcej aniżeli oferują inne firmy pozabankowe. Z nami konkurencja nie ma żadnych szans! Doskonale wiemy jak tworzyć najlepszą ofertę na rynku, dostosowaną do oczekiwań naszych klientów. W inCredit to właśnie klienci są najważniejsi. Zdajemy sobie sprawę, że dwa miesiące to czasami za mało aby uregulować spłatę pożyczki, właśnie dlatego u nas możesz pożyczyć więcej i na dłużej. Maksymalny okres spłaty wynosi nawet 24 miesiące. Zainteresowany? To nie wszystko.

Kto może otrzymać pożyczkę?
W inCredit pożyczkę może otrzymać każdy, kto jest mieszkańcem Polski w wieku od 21 do 70 lat. Nie powinien przy tym posiadać żadnych zaległości w spłacie pożyczek bądź zobowiązań wobec innych instytucji finansowych czy firm. Tylko w takim przypadku można liczyć na pożyczkę. Jest to wymóg konieczny.

W przypadku kiedy masz problemy ze spłatą pożyczki, skontaktuj się z działem windykacji. W krótkim czasie trzeba będzie obmyślić nowy plan spłaty.

inCredit- pożyczka stworzona z myślą o potrzebach różnych osób. Zrealizuj swoje plany i marzenia, nie odkładaj ich na potem – życie jest nieprzewidywalne. Dzięki nam możesz żyć tak jak zawsze chciałeś, nie rezygnując przy tym z niczego. Pozwolą Ci na to dogodne, niewielkie raty.