Kalkulator pożyczki

Kalkulator pożyczki

Kalkulator pożyczki online


Kalkulator służy do określenia bezpiecznej kwoty kredytów, na jakie nas stać. Oblicz miesięczną ratę kredytu, który planujesz wziąć i zobacz, czy Twoje zarobki są wystarczające. Dopasuj wielkość kredytu to Twojego budżetu domowego.
Zanim bank udzieli kredytu, szczegółowo przygląda się finansom klienta. Od dochodów odejmuje się zazwyczaj wszelkie stałe koszty. Związane z utrzymaniem i regularnymi zobowiązaniami. W ten sposób ocenia się:

  • jak wysoka może być rata kredytowa;
  • ile pieniędzy można bezpiecznie pożyczyć klientowi.

Kalkulator zdolności kredytowej pozwala oszacować zdolność kredytową. Oraz spojrzeć oczyma banku na nasz domowy budżet.


Maksymalna kwota pożyczki


Potrzebujesz szybkiej pożyczki i chcesz sprawdzić, na jakich warunkach możesz ją wziąć? Nasz kalkulator pożyczki w łatwy sposób Ci w tym pomoże. Jest to bardzo wygodne narzędzie, które pozwala dopasować rodzaj pożyczki i wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości. Kalkulator policzy także odsetki od Twojej pożyczki. Sprawdź jakie to proste!
Na początku przeanalizuj swoją sytuację. Zastanów się jakiej kwoty potrzebujesz, a następnie wybierz w kalkulatorze kwotę, którą chcesz pożyczyć.
Możesz wybrać od 300 do 15 000 zł. Do Ciebie należy też wybór sposobu spłaty rat swojej pożyczki. Masz możliwość wybrania rat spłacanych miesięcznie przelewem lub tygodniowo z obsługą domową. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu dostosujesz sposób spłaty rat pożyczki do swoich preferencji. Gdy już wiesz jaki system spłaty rat będzie dla Ciebie najlepszy – zaznacz wybraną przez siebie opcję.
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę miesięczną, spłaty możesz rozłożyć na okres od 3 do 24 miesięcy. W przypadku pożyczki tygodniowej okres trwania pożyczki wynosi od 30 do 90 tygodni. Wybierz w kalkulatorze okres spłaty odpowiadający Twoim możliwościom finansowym. Im dłuższy czas trwania pożyczki wybierzesz, tym niższe będą jej raty.

 

Pożyczki internetowe są bezpieczne


Wszystkie pożyczki internetowe są udzielane zgodnie z ustawą antylichwiarską. Koszty w przypadku darmowych pożyczek są praktycznie te same w każdej firmie. Wybierz pożyczkę z odpowiednim terminem spłaty. Dopiero w drugiej kolejności kosztem. Darmowe chwilówki potrafią być droższe niż te płatne, jeśli nie są spłacane w terminie. Oczywiście w każdej firmie jest możliwość przedłużenia okresu spłaty lub spłaty pożyczki nową pożyczką. W razie problemów ze spłatą warto skontaktować się z firmą pożyczkową i dogadać się w sprawie spłaty.