karta trzynastka

Karta trzynastka

Karta Trzynastka, to atrakcyjna alternatywa dla pozabankowych pożyczek.

Trzynastka to produkt finansowy oferowany przez firmę YOLO S.A. we współpracy z mBankiem. Karta pożyczkowa Trzynastka daje dostęp do pożyczki wysokości nawet 3000 zł, na 180 dni. Wypłacamy tyle, ile potrzebujemy i spłacamy kwotę w ratach bądź w całości. To pożyczka w formie karty przedpłaconej, z możliwym do wykorzystania limitem.

Z karty możemy korzystać w tysiącach miejsc, mamy także możliwość wypłacania gotówki z wielu bankomatów w kraju. Możesz płacić nią w sklepie, robić zakupy przez internet i wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i za granicą. Co ważne, jeśli wykorzystasz jedynie część środków z przyznanego limitu, odsetki zostaną naliczone tylko od tej kwoty. To bardzo proste. Nie korzystasz – nie płacisz. Limit na Karcie Trzynastce jest odnawialny. Oznacza to, że jeśli pożyczymy 1000 zł, a następnie zwrócimy tę kwotę – ponownie możemy korzystać z całej sumy.

Karta Trzynastka wygląda identycznie, jak inne karty płatnicze. Korzystając z niej na co dzień zachowasz pełną dyskrecję. Nikt nie zorientuje się, że „elektroniczny pieniądz”-  to inaczej pożyczka. Pożyczkę możesz przeznaczyć na: pokrycie nieplanowanych wydatków, na naprawę auta, sprzętu AGD lub RTV lub na sfinansowanie nieplanowanych wydatków.

Karta pożyczkowa i jej zalety

Firma zachęca nowych klientów  do skorzystania z atrakcyjnej oferty 3000 zł na 31 dni za darmo. Chwilówka dostępna w formie  karty, która pozwala korzystać z limitu kredytowego z prostym systemem spłaty. Umowę podpisujemy na 180 dni, ale przez pierwszy miesiąc nie ponosimy żadnych kosztów. Np.:

Pożyczamy 3000 zł po miesiącu oddajemy 3000zł, natomiast jeśli nie damy rady ze spłaceniem jej w ciągu miesiąca rozkładamy zadłużenie na pół roku czyli raty.

Samodzielnie decydujemy, jakie rozwiązanie jest dla nas bardziej korzystne – czy jednorazowa spłata, czy regulowanie należności w ratach.

Walor w postaci darmowych, pierwszych 30 dni korzystania z karty, to atrakcyjny bonus na tle innych ofert pozabankowego pożyczania pieniędzy. Dostajemy tym samym możliwość korzystania z pożyczki w kwocie trzech tysięcy złotych na karcie zupełnie za darmo.

Korzystanie ze środków Karty Trzynastki jest płatne od drugiego do szóstego miesiąca jej używania.

Usługa Karta Trzynastka jest skierowana do klientów mieszczących się w przedziale wieku 20-70 lat.

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny Ci będzie również jedynie dowód osobisty, własne konto w banku oraz numer telefonu komórkowego.

Jak pożyczyć?

Proces ubiegania się o Kartę Trzynastka jest prosty i szybki. Jeżeli spełniamy wymogi pożyczkodawcy, możemy zarejestrować się na portalu i założyć swój profil. Wypełniamy wniosek, uzupełniając podstawowe dane i wybierając limit kredytowy, do maksymalnej kwoty 3000 zł.  Następnie musimy zweryfikować uzupełnione dane, wykonując przelew bądź korzystając z usługi Instantor. Kiedy nasza aplikacja zostanie zatwierdzona, akceptujemy warunki pożyczki i czekamy na kartę. Powinna do nas dotrzeć (wraz z PIN-em) w ciągu 48h od zawarcia umowy.  Pożyczka zostanie aktywowana w ciągu 12 godzin.

Kliknij w poniższe logo:

karta trzynastka

Przed podjęciem decyzji, pożyczkodawca weryfikuje dane potencjalnych pożyczkobiorców w BIK, BIG,  KRD, Rejestrze Dłużników ERIF i BIG Info Monitorze.

Jeśli nie spłacisz zadłużenia na czas, pożyczkodawca może wypowiedzieć umowę, obciążyć Cię kosztami odsetek za opóźnienie w spłacie i rozpocząć procedurę windykacyjną lub na drogę sądową. Jeśli zadłużenie utrzyma się przez co najmniej 60 dni, Pożyczkodawca będzie mógł także przekazać informacje o zadłużeniu do BIG.

Dodatkowe koszty będą naliczane gdy będziemy chcieli wyciągnąć gotówkę z bankomatu (niezależnie od kwoty) płacisz 5zł oraz za sprawdzenie stanu konta w bankomacie zapłacisz 1,5zł.