Kasa TAK

Kasa TAK – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 1 500 PLNkasa tak chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 200 PLN

Okres spłaty: 60 dni

złóż wniosek w Extra portfelPierwsza pożyczka darmowa: TAK

Możliwość przedłużenia spłaty: NIE

RRSO (dla pożyczki 1 000 PLN): 2031%

Zepsuł Ci się telewizor, a może samochód odmówił posłuszeństwa? Do wypłaty jeszcze daleko, a Tobie już kończą się fundusze? Nie musisz się tym martwić. Teraz dzięki KasaTak poradzisz sobie z każdym problemem finansowym i to w niespodziewanie szybkim czasie. Pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia, a to wszystko za sprawą ograniczenia formalności do minimum. Nieważne ile zarabiasz oraz jak prezentuje się Twoja sytuacja finansowa, ważne że potrzebujesz naszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że różne sytuacje losowe przytrafiają się w życiu, dlatego chcemy Cię wówczas wesprzeć.

Wygodny sposób komunikacji
Z KasaTak możesz skomunikować się w wygodny dla Ciebie sposób. Pożyczek udzielamy nie tylko przez internet, ale również telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię, a doświadczony konsultant z pewnością posłuży poradą. Wspólnie wybierzecie najlepszą dostępną pożyczkę i ustalicie reguły jej spłaty.

W KasaTak możesz otrzymać pożyczkę do 1500 złotych, a co najważniejsza, pierwsza dostępna jest bez żadnych dodatkowych kosztów. Spłacasz zatem dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Jakby tego było mało, okres spłaty możesz wydłużyć nawet do 60 dni, co oznacza, że będziesz mieć pełne dwa miesiące na uregulowanie swojego zobowiązania. To z pewnością wystarczający czas aby spłacić wcześniejsze długi czy zrealizować swoje plany.

Co zrobić aby otrzymać pożyczkę?
Zastanawiasz się nad pożyczką, ale obawiasz się że pieniądze nie przyjdą na czas? Teraz już nie musisz! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową lub wykręcisz nasz numer, a później wybierzesz kwotę oraz termin spłaty pożyczki. Następny krok to przelew weryfikacyjny. Co to oznacza? Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu w wysokości 0,01 zł, a już nawet od 10 minutach za Twoim koncie pojawią się pieniądze. Widzisz jakie to proste? KasaTak to najprostszy sposób na krótkoterminową pożyczkę dla każdego. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i wypełnisz potrzebny formularz.