Kobieta z kasą

Kobieta z kasą – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 5 000 PLN

kobietazkasaPierwsza pożyczka: do 1 500 PLN

Okres spłaty: 31 dni

Roczne oprocentowanie nominalne: 10%

Możliwość przedłużenia okresu spłaty: NIEzłóż wniosek w kobieta z kasą

RRSO i odsetki dla pierwszej pożyczki: 0%

 

 

Chwilówka,

która nie zwiera żadnych ukrytych opłat? Teraz jest to możliwe. Wystarczy, że zapoznasz się ze szczegółami oferty Kobieta z kasą aby przekonać się jak przejrzyste mogą być zasady otrzymania pożyczki. Bez problemu i bez żadnych skomplikowanych formalności  – to nasz główne motto. Na jaką kwotę możesz liczyć? Kobieta z kasa oferuje pożyczkę od 100 do 1500 złotych. Maksymalny okres spłaty takiej pożyczki wynosi 31 dni, co oznacza, że masz pełny miesiąc na uregulowanie swojego zobowiązania.

Bardzo zależy nam na zaufaniu i budowaniu relacji z klientami, właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić pełne bezpieczeństwo oraz poufność Państwa danych. Z tego względu opiekę nad nimi przejmuje doświadczona, profesjonalna kadra i nowoczesne, zaawansowane zabezpieczania. Wiemy także jak ważna jest wygoda i wysoki komfort. W codziennym biegu niewiele osób dysponuje wolnym czasem na załatwienie mnóstwa formalności, dlatego ograniczamy je do minimum, a pożyczkę udzielamy przede wszystkim przez internet. Każdy ma zatem możliwość otrzymania szybkiego zastrzyku gotówki- wystarczy jedynie 15 minut aby pieniądze pojawiły się na koncie klienta. Nie wierzysz? Sprawdź! Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na naszej stronie internetowej kobietazkasa.pl

Na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas zapoznania się z naszą ofertę? Na całkowity koszt pierwszej pożyczki, który wynosi 0 złotych! Co to właściwie oznacza? Oddajesz tyle ile pożyczyłeś! Jeżeli pożyczyłeś 500 złotych to po 31 dniach jesteś zobowiązany oddać taką samą kwotę! Bez żadnych ukrytych opłat, dodatkowych prowizji czy ubezpieczeń. Stawiamy na uczciwe zasady, wiemy że w relacjach z klientem jest to zdecydowanie najważniejsze. Dodatkowe koszty powiązane z pożyczką będą naliczane tylko i wyłącznie w sytuacji opóźnienia w spłacie kredytu. Zapraszamy po więcej informacji. Kobieta z kasą to elastyczna spłata i dogodne warunki umowy dla każdego!