Kredito24

Kredito24 – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 300 – 3 000 PLNkreduto24 chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 200 PLN

Okres spłaty: 30 dni

złóż wniosek w Kredito24Pierwsza pożyczka darmowa: NIE

Możliwość przedłużenia spłaty: NIE

RRSO (dla kwoty 500 PLN): 1971%

 

Kredito24

to idealny sposób na pozyskanie szybkich pieniędzy dzięki personalnej pożyczce bez poręczenia. Nasza praca opiera się na w pełni zautomatyzowanym systemie, dzięki czemu średni czas oczekiwania na uzyskanie decyzji pożyczkowej wynosi zaledwie półtorej minuty. Tylko tyle dzieli Cię zatem od otrzymania pożyczki! Jedyne co musisz zrobić to przygotować dowód osobisty oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł. Zaraz po tym krótkoterminowa pożyczka zostanie wypłacona w sposób automatyczny.

Co zyskujesz dzięki Kredito24?
Możesz w końcu zapomnieć o długich kolejkach w banku, a także długim procesie weryfikacyjnym. W kredito24 nie interesują nas Twoje zarobki ani miejsce pracy. Nie patrzymy na człowieka jak na rząd cyfr, dla nas liczą się wyłącznie Twoje potrzeby. Nie ingerujemy na jaki cel przeznaczasz otrzymane pieniądze, to wyłącznie Twoja, osobista sprawa.

Wniosek możesz złożyć już w 2 minuty, a później kolejne dwie zajmie rozpatrywanie Twojej decyzji. Co to oznacza? Możesz otrzymać pieniądze na konto bankowe nawet w przeciągu 5 minut! To znacznie prostsze niż mogłoby się wydawać.

Pełna dostępność
Kredito24 funkcjonuje przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Pożyczkę możesz otrzymać w każdej chwili. Zdajemy sobie sprawę, że w życiu zdarzają się różne, nieprzewidziane sytuacje. Jesteśmy tutaj po to aby je ułatwić. Sam decydujesz jaka kwota jest Ci potrzebna. Oferujemy pożyczki od 300 do 3000 złotych, przy czym wysokość pierwszej pożyczki nie może przekraczać 1200 złotych. Okres spłaty jaki masz do dyspozycji to równo 30 dni, chociaż oczywiście możesz zdecydować się na krótszy.

Kredito24 to pożyczka dopasowana do Twoich potrzeb! U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, a zasady są zawsze jasne i przejrzyste. Zaufały nam już tysiące klientów, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że również Ty przekonasz się o wysokiej jakości naszych usług. Doceniamy zarówno nowych, jak i stałych klientów.