Kredyt dla firm na oświadczenie

Chciałbyś zaciągnąć kredyt na działalność? Lecz boisz się szeregu formalności, które trzeba będzie spełnić, by go uzyskać? Niepotrzebnie. Kredyt na oświadczenie jest dostępny dla każdej firmy.

Kwota kredytu na oświadczenie dla firm

Żadna firma początkująca biorąca kredyt na oświadczenie nie dostanie milionów na rozwój firmy. Może za to starać się o kilkadziesiąt lub maksymalnie kilkaset tysięcy.

Pożyczka dla firm na start to kredyt na oświadczenie?

Kredyt dla firm na oświadczeniePożyczka dla firm na start jest trochę podobna do kredytu na oświadczenie. Ponieważ nowa firma, nie posiada środków własnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ani też żadnego zabezpieczenia. Dlatego jest zmuszona do skorzystania z kredytu dla firm. Niestety początkujący przedsiębiorca nie potrafi dokładnie ocenić, czy jego biznes wypali. Do uzyskania tego rodzaju pożyczki potrzebna jest niewielka ilość formalności. Bank nie wymaga również przedstawienia danych o zatrudnieniu ani o historii finansowej. Dlatego kredyt na start dla firm na oświadczenie bez sprawdzania dochodów firmy tu duży kredyt zaufania.

Firmy udzielające pożyczek firmowych bez weryfikacji dochodów

AASA dla biznesu

Obserwując sytuację w branży pożyczkowej, można stwierdzić, że rośnie zapotrzebowanie na pożyczki ratalnych dla firm. Firma AASA dla biznesu proponuje tego rodzaju usługę w wymiarze ratalnym. Umożliwia wzięcie pożyczki w przedziale od 1000 do 10000 zł. Co istotne, okres spłaty może wynosić od 8 do 24 miesięcy. Wysokość rat będzie zależna od tego, jaka kwota i termin oddawania zostanie wybrany.

Kto może otrzymać pożyczkę Aasa dla biznesu?

Pożyczka dostępna jest dla osób mających zarejestrowaną działalność gospodarczą w Polsce. Osoby wnioskujące nie mogą również figurować w rejestrze dłużników BIG InfoMonitorERIF lub KRD. Konieczny jest również stały adres w Polsce.

Jak otrzymać pożyczkę w Aasa dla biznesu?

Wejdź na stronę internetową www.aasadlabiznesu.pl i wybierz interesującą Cię kwotę oraz termin spłaty pożyczki. Następnie wypełnij formularz z danymi Twoimi i Twojej firmy. Następnie firma zweryfikuje twój wniosek. Decyzję otrzymasz maksymalnie w ciągu godziny na adres e-mail lub telefonicznie. Potem umów się z kurierem na podpisanie umowy. Następnie oczekuj przelewu na Twoje konto.

BiznesKasa — pożyczki dla firm

Biznes Kasa to pożyczki pozabankowe dla firm nawet do 50000 zł na 60 miesięcy. Klienci, którzy zostali odrzuceni przez sektor bankowy, mogą skorzystać z oferty BiznesKasa.

Gdzie BiznesKasa sprawdza Twoją wiarygodność kredytową?

 • BiznesKasa sprawdza BIK, KRD;
 • BiznesKasa nie sprawdza BIGERIF.

BiznesKasa — dla kogo:

 • Pożyczka dla polskich firm, które mają problemy z otrzymaniem finansowania z banku;
 • Dla osób od 18 roku życia;
 • BiznesKasa jest dla wszystkich przedsiębiorców;
 • Firma jest otwarta na przedsiębiorców poszukujących wsparcia finansowego;
 • BiznesKasa finansuje klientów niestandardowych. Którzy wypadli poza tradycyjny system bankowy. A specyfika ich biznesu wymaga specjalnego podejścia.

BiznesKasa — dodatkowe informacje:

 • Masz możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych. Czyli zawieszenia spłaty do 12 miesięcy. Na przykład zawieszasz na 3 miesiące, potem znowu płacisz i zawieszasz na 2 i płacisz;
 • Możesz także ubezpieczyć pożyczkę na wypadek niespodziewanej sytuacji życiowej.

BiznesKasa także:

 • Akceptuje niższą punktację BIK oraz brak BIK score;
 • Dopuszcza dwa opóźnienia >30 dni w ciągu ostatnich 6 miesięcy;
 • Finansuje „budowlankę”;
 • Finansuje „gastronomie oraz handel” – do 30 000 PLN;
 • Uwzględnia dochody z innych źródeł.

Aforti Finance

Produkty te skierowane są do przedsiębiorców, którzy mają problemy z uzyskaniem kredytu. Firma ma za zadanie dotrzeć do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Jak i również do spółek cywilnych i z ograniczoną odpowiedzialnością. W swej ofercie firma posiada kilka produktów, które dzięki sprecyzowanym kryteriom i cechom. Wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów.

Aforti Finance oferuje 6 różnych pożyczek:

 • Pożyczkę Gold — w kwocie od 50 000 zł do 100 000 zł z okresem spłaty od 13 do 24 miesięcy. Pożyczka Gold to pożyczka na dowolny cel. Dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych;
 • Mikropożyczkę AF — w kwocie od 10 000 zł do 50 000 zł netto z okresem spłaty 6-12 miesięcy. To produkt przeznaczony dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych;
 • Pożyczkę Premium dla spółek z o.o. Kwota pożyczki Premium — wynosi 100 000 zł netto a okres spłaty od 18 do 24 miesięcy;
 • Pożyczkę Premium + dla spółek z o.o. Kwota pożyczki Premium + – wynosi od 50 000 do 75 000 zł netto. Na okres spłaty od 6 do 12 miesięcy;
 • Pożyczka Flash na dowolny cel. Dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. Kwota pożyczki Flash — wynosi od 5 000 do 10 000 zł, a okres spłaty 12 miesięcy;
 • Pożyczka Flash + na dowolny cel. Dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. Kwota pożyczki Flash + wynosi 12 000 zł, a okres spłaty 12 miesięcy.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Aforti Finance?

Sprawa jest dość prosta. Wniosek można wypełnić na stronie serwisu internetowego firmy. Należy spodziewać się telefonu od doradcy. Który poinformuje o dalszych krokach i sposobie przebiegu procedur. Alternatywną drogą jest odwiedzenie jednej z placówek instytucji. Warto pamiętać, że formalności trwają dość krótko. A decyzje kredytowe przyznawane są nawet w ciągu godziny.

Środki z pożyczki możesz przeznaczyć na:

 • Spłatę zaległości w US/ZUS;
 • Spłatę faktur;
 • Wypłatę wynagrodzeń;
 • Zakup towaru;
 • Inne cele, związane z prowadzoną działalnością.

Banki, a kredyty na oświadczenie dla firm

Kredyt dla firm na startDla nowych firm banki coraz częściej oferują kredyty już na samo oświadczenie np. Alior. Wystarczy je podpisać i przekonać bank, że firma posiada obiecujący plan na zwiększenie zysków w przyszłości. Alior Bank oferuje wiele produktów kredytowych. Które umożliwią sfinansowanie zarówno bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, jak i dużych inwestycji. Zapewniają wyspecjalizowaną obsługę firm. Z segmentu mikro, małych i średnich firm, a także większych przedsiębiorstw.

Banki za bardzo nie chcą udzielać kredytu dla nowych firm. Więc aby chronić własne interesy, banki wymagają prowadzenia działalności co najmniej od pół roku do dwóch lat.