KredytOK logowanie i kontakt

Jeśli potrzebujesz pieniędzy, może warto zdecydować się na KredytOK? Nie wiesz, o czym mowa? Co do pojawienia się wątpliwości, po przeczytaniu tekstu sytuacja ulegnie zmianie.
Warto również podkreślić, że najważniejsze są możliwości finansowe, w końcu każda pożyczka powinna zostać spłacona.

KredytOK – co wiadomo o ofercie?

Przechodząc od razu do sedna – na pewno trzeba podkreślić wychodzenie naprzeciw różnym oczekiwaniom. Dokładniej rzecz ujmując, w ofercie są tylko pożyczki na raty, ale minimalna kwota wynosi 400 zł, natomiast maksymalna to 50 000 zł.

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć, na temat okresu spłaty? Co by nie mówić, wybór nie jest szczególny, ponieważ minimum to 3 miesiące, natomiast najdłuższy możliwy okres to 6 miesięcy.

Wypada też nawiązać do logowania – jeśli interesuje Cię logowanie na stronie, musisz wiedzieć, że nie ma takiej możliwości (i nie chodzi tylko o potencjalnych zainteresowanych – to informacja do wszystkich).

KredytOK kontakt

Odnieśmy się jeszcze do ewentualnych problemów – co trzeba zrobić, kiedy nie wszystko jest jasne? Jeśli nie wszystko jest zrozumiałe, nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z danych kontaktowych.
Można powiedzieć, że to najbardziej bezpieczna opcja.

Dane kontaktowe

CAPITAL SERVICE S.A.
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

e-mail: kontakt@kredytok.pl
telefon: 601 500 500
www: www.kredytok.pl

Oczywiście wypada też uwzględnić godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 08:00 – 20:00
Sob. 09:00 – 17:00
Jaka jest Twoja opinia na temat dostępności?