Kredyt OK

Masz problemy finansowe i co za tym idzie, rozglądasz się za pożyczką? Niektórzy mogą powiedzieć, że wybór jest spory, ale prawda jest złożona (tak umownie rzecz ujmując).
Mówiąc wprost – nie wszystko jest dla wszystkich i trzeba zdawać sobie z tego sprawę.

Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczyć ten tekst? Tematem tekstu będzie oferta, którą ma Kredyt OK. Warto też od razu dodać, że Kredyt OK oferuje kredyty i pożyczki, ale w tekście skupimy się wyłącznie na pożyczkach.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zacznijmy od określenia, czy proponowane pożyczki są krótkoterminowe, czy może długoterminowe. Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo ważna informacja. Przechodząc od razu do sedna – na stronie firmy nie ma informacji sugerującej możliwość wzięcia pożyczki krótkoterminowej. Nie ma też informacji dotyczących podziału na ofertę dla nowych i starych klientów.
Niemniej jednak jest wiele spraw, o których po prostu trzeba powiedzieć. Najlepiej będzie, jeśli od razu wyodrębnimy sobie pewien podział.

Musisz wiedzieć, że firma proponuje następujące możliwości:

  • Wniosek przez internet,
  • Wniosek przez telefon,
  • Wizyta w oddziale.

Jeśli chodzi o wniosek przez internet, na stronie głównej mamy możliwość wyboru kwoty (od 400 do 5 000 zł) i okresu spłaty (od 3 do 6 miesięcy). Co do złożenia wniosku przez telefon, na stronie firmy jest możliwość zostawienia kontaktu. W przypadku pożyczki w oddziale sytuacja jest podobna (również trzeba pozostawić kontakt, różnica polega na tym, że w innym miejscu).
Warto też przy okazji coś ważnego zaznaczyć – na stronie działalności jest możliwość wyszukania oddziału firmy.

Dla kogo Kredyt OK? – warunki

Podczas ubiegania się o pożyczkę, konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Jeśli wydawało Ci się, że wystarczą odpowiednie możliwości finansowe, to był błąd.

Jeżeli chcesz ubiegać się o pożyczkę, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Posiadanie dowodu osobistego,
  • Wiek 26-80 lat,
  • Przedstawienie zaświadczenia o dochodach,
  • Posiadanie osobistego rachunku bankowego,
  • Aktywny numer telefonu komórkowego.

Warto zatrzymać się na moment przy tej liście – jeśli spojrzy się na te warunki, powinien nasunąć się pewien wniosek. Krótko mówiąc – firma stawia na osoby, które wiedzą, z czym wiąże się dorosłe życie.
Naturalnie nie oznacza to bezproblemowych spłat, ale co by nie mówić, osoba mająca 26 lat jest bardziej wiarygodna niż wszyscy nastolatkowie (naturalnie to swego rodzaju uogólnienie, wszak można mieć długi).

Kredyt OK – dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się nad tym, czy możesz liczyć na jakieś dodatkowe możliwości? Na dobrą sprawę temat ten został poruszony już wcześniej, weźmy sobie pod uwagę choćby pożyczkę w oddziale (pamiętaj też o tym, że na stronie można wyszukać oddział). Pożyczka przez internet to niewątpliwie ogromna wygoda, ale starsze osoby mogą mieć inne zdanie na ten temat.
Co do złożenia wniosku przez telefon, zapewne są osoby, które cenią sobie taką możliwość (w pewnych sytuacjach rozmowa jest bezcenna).