Kuki

Nie ulega wątpliwości, że wiele firm oferuje pożyczki. Niemniej jednak, które oferty są najbardziej interesujące? Nie ma co ukrywać, że odpowiedź na to pytanie nie jest najprostszym zadaniem, można powiedzieć, że kluczowe są możliwości finansowe.
Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczyć ten tekst? Najkrócej mówiąc, skupimy się na propozycjach, które ma Kuki.pl.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Co by nie mówić, najlepiej będzie, jeśli od razu przejdziemy do tego, co najważniejsze (czyli do oferty). Dokładnie rzecz ujmując, zacznijmy od tego, że należy wyróżnić podział na nowych i dotychczasowych klientów.

Jeśli chodzi o nowych klientów, maksymalna kwota pożyczki to 5 000 zł. Co do terminu, najdłuższy możliwy termin to 30 dni.
Zadajesz sobie pytanie, jak wygląda sytuacja w przypadku dotychczasowych klientów? Różnica związana jest z kwotą, maksymalny termin zawsze jest taki sam. Przechodząc do sedna — stali klienci mogą liczyć nawet na 15 000 zł! Aczkolwiek trzeba pamiętać o najważniejszym — moje możliwości finansowe.

Chęć wzięcia pożyczki nie oznacza, że pożyczka zostanie przyznana. Co więcej, pieniądze to niejedyny możliwy problem (jeżeli chcesz otrzymać pożyczkę, musisz spełnić warunki określone przez pożyczkodawcę).

Dla kogo Kuki? — warunki

Każda firma ma swoją politykę działalności i co za tym idzie, pieniądze to niejedyny powód, przez który może dojść do odrzucenia wniosku. Bardzo dobrym przykładem jest choćby minimalny wiek.

Oto warunki, które należy spełnić, żeby móc złożyć wniosek:

  • Osoba fizyczna,
  • Wiek 20-75 lat,
  • Ważny dowód osobisty,
  • Osobisty rachunek bankowy,
  • Własny numer telefonu komórkowego,
  • Obywatelstwo Rzeczypospolitej Polski,
  • Miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polski,
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Można powiedzieć, że to byłoby na tyle, jeśli chodzi o warunki, które muszą zostać spełnione.

Niemniej warto jeszcze odpowiedzieć na pytanie, czy można mieć więcej niż jedną pożyczkę? Jeśli interesuje Cię odpowiedź, zapamiętaj, że pożyczkobiorca może mieć tylko jedną aktywną pożyczkę.
Jakby nie patrzeć, fakt ten to nic innego jak troska firmy (im więcej pożyczek, tym większa szansa na pojawienie się problemów ze spłatą).

Kuki — dodatkowe możliwości

Zastanówmy się jeszcze nad tym, czy firma zapewnia jakieś dodatkowe możliwości (w końcu walka o klienta trwa bez końca).

Co do dodatkowych możliwości, na pewno trzeba podkreślić możliwość przesunięcia terminu spłaty. Ponadto klienci mają wybór — termin może zostać przesunięty o 7, 14 lub 30 dni. O kwotach nie ma co mówić, ponieważ kwoty zależą od wysokości pożyczki.

Czy jest jeszcze coś, o czym przydałoby się powiedzieć? Nie ulega wątpliwości, że warto odnieść się przelewu przyznanej pożyczki. Jak zapewne wiesz, czasem jest taka, że przelew znajdzie się na koncie dopiero w następny dzień roboczy. W przypadku Kuki taka sytuacja również jest możliwa, ale nie dotyczy to niektórych banków.
Te banki to Alior Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank/BRE Bank/MultiBank, Millennium Bank, Pekao SA, PKO Bank Polski/Inteligo i Santander/BZ WBK.