Lendon

Lendon – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 5 000 PLNLendon pożyczki, chwilówki

Pierwsza pożyczka: do 2 000 PLN za darmo

Okres spłaty: 30 dni

złóż wniosek w alfa kredytRoczne oprocentowanie nominalne: 10%

RRSO(dla pożyczki 1 000 PLN): 1958,9%

Wiek kredytobiorcy: 21- 70 lat

 

 

Potrzebujesz szybkiej pożyczki,

ale nie wiesz gdzie się udać? To proste! Zapraszamy na Lendon.pl – to miejsce, gdzie otrzymasz pomoc gotówkową w wysokości nawet 5000 złotych. Co musisz zrobić aby móc ubiegać się o wsparcie finansowe? Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i wypełnisz formularz, w którym podasz swoje dane osobowe, a następnie zaznaczysz jaka kwota pożyczki jest Ci potrzebna. Na jej spłatę będziesz mieć do 30 dni, czyli pełny miesiąc.

Dla kogo dedykowana jest pożyczka?
Na lendon.pl pożyczkę mogą uzyskać osoby w przedziale wiekowym 21-70 lat. Niezależnie na co chcą Państwo przeznaczyć pieniądze, służymy pomocą i fachowym doradztwem. W każdej chwili mogą się Państwo skonsultować z naszymi doradcami, którzy udzielą wszystkich potrzebnych informacji i odpowiedzą na każde pytanie w jasny i zrozumiały sposób. Zależy nam na zaufaniu i dobrej relacji z klientami, dlatego poświęcamy im tyle czasu, ile to tylko możliwe. Szybka pożyczka na dowód bez zbędnych formalności to twoja szansa na pozyskanie dodatkowej gotówki w zaledwie 15 minut.

Korzyści szybkiej pożyczki z lendon.pl
Jakie są korzyści wynikające z korzystania oferty Lednon? Bez wątpienia jest to znaczna oszczędność czasu. Pożyczka bankowa jest o wiele bardziej wymagająca, nie tylko musisz przygotować całe mnóstwo dokumentów i osobiście udać się do placówki, ale również przejść dokładną kontrolę, a w efekcie i tak możesz nie otrzymać zgody na udzielenie pożyczki. Po co to wszystko? Lendon.pl to pełna elastyczność i wygoda. Sam wybierasz kwotę, a także termin spłaty pożyczki.

Lendon to także możliwość otrzymania pożyczki w weekend. Pracujemy bowiem codziennie, w dni robocze od 8:00 do 21:00, zaś w weekendy od 9:00 do 18:00. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niemal przez cały czas. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Warto skorzystać z naszych usług, na pewno już się o tym przekonałeś.