LendUp kontakt i logowanie

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki? Jeśli tak, warto zapoznać się z tym tekstem. Zadajesz sobie pytanie, z czego to wynika? Najkrócej rzecz ujmując, tematem tekstu będzie oferta LendUp.

Oferta LendUp – co wiadomo?

Skoro tematem tekstu są pożyczki, trzeba zastanowić się nad priorytetem – co jest moim priorytetem? Jeśli masz problem z odpowiedzią, musisz wiedzieć, że należy pożyczać odpowiedzialnie (pożyczka nie zawsze jest rozwiązaniem).
Oczywiście istotne są też oczekiwania, jedni interesują się pożyczkami krótkoterminowymi, inni szukają pożyczek na raty.

Przechodząc już do sedna – na pewno trzeba podkreślić, że w ofercie są wyłącznie pożyczki na raty. Co do kwot, minimum to 500 zł, z kolei maksimum to 15 000 zł. Co sądzisz na temat kwot? Interesuje Cię okres spłaty?
Jeśli chodzi o okres spłaty, minimum to 6 miesięcy, natomiast maksimum to 48 miesięcy.

Warto jeszcze może odnieść się do logowania – nie wszyscy mogą logować się na stronie – logowanie się dostępne jest tylko dla klientów.

LendUp kontakt

Nie wszystko można przewidzieć, raczej wszyscy zgodzą się z takim przedstawieniem rzeczywistości. Co za tym idzie, pora zadać sobie pytanie, jak należy zrobić, kiedy nie wszystko jest jasne? Najlepsze rozwiązanie to zwrócenie uwagi na dane kontaktowe (w końcu samodzielne działanie może skutkować problemami).

Dane kontaktowe

PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała
e-mail: brak informacji
telefon: 801 805 806 lub (33) 496 00 68
www: lendup.pl

Rzecz jasna bardzo ważna jest też dostępność.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 8:00 – 20:00

Co sądzisz o godzinach pracy?