LendUp

Potrzebujesz pieniędzy i zastanawiasz się nad tym, czy pożyczka jest dobrym rozwiązaniem? Jeśli zastanawiasz się nad pożyczką, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem – temat tego tekstu to oferta LendUp.
Od razu pojawiło się pytanie, co można powiedzieć na temat tej oferty? Zamiast się zastanawiać, czytaj dalej.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Przejdźmy od razu do tego, co najważniejsze, czyli do kwoty i terminu spłaty. Zacznijmy może od tego, że nowi klienci są traktowani tak samo jak starzy (należy przez to rozumieć osoby, które już przynajmniej raz wzięły pożyczkę).

Jeśli chodzi o kwotę, można wnioskować nawet o 15 000. Co do terminu spłaty, najdłuższy termin spłaty to 36 miesięcy. Zadajesz sobie pytanie, jakie są minima? Nie ma co ukrywać, że minima są naprawdę interesujące, wszak minimalna kwota to 500 zł, natomiast najkrótszy okres spłaty to 6 miesięcy.
Co by nie mówić, można pokusić się o stwierdzenie, wedle którego wszyscy powinni znaleźć coś dla siebie.

Dla kogo LendUp? – warunki

Znalezienie czegoś dla siebie to jedno, z kolei pozytywne rozpatrzenie wniosku to drugie. Jak się pewnie domyślasz nie przez przypadek mowa o tym właśnie teraz. Mówiąc wprost – czas powiedzieć o tym, jakie warunki należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę (odpowiednia sytuacja finansowa to nie wszystko).

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Mieszczenie się w przedziale wiekowym 18-80 lat,
  • Posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Zameldowanie na terenie Polski,
  • Aktualny dowód osobisty,
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • Posiadanie regularnych dochodów,
  • Brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników BIG,
  • Posiadanie indywidualnego konta bankowego,
  • Posiadanie numeru telefonu komórkowego.

Co sądzisz na temat tej listy? Jak widać, wysokość zarobków jest ważna, ale trzeba pamiętać o wielu sprawach.
Warto również zatrzymać się przy posiadaniu regularnych dochodów. Co więcej, od razu przyjmijmy pewne założenie – załóżmy, że źródłem dochodu jest umowa o pracę. Przechodząc od razu do sedna – umowa powinna zostać zawarta minimum miesiąc przed złożeniem wniosku pożyczkowego.

LendUp – dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się nad tym, czy klienci mogą zdecydować się na jakieś dodatkowe możliwości? Tak się składa, że stali klienci są regularnie doceniani. Pewnie pojawiło się pytanie, co należy rozumieć przez regularne docenianie? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że istnieje system punktowy, dzięki któremu można zyskać naprawdę wiele – co powiesz na odroczenie spłaty jednej raty? Jakby tego było mało, to tylko przykład.
Interesują Cię inne przykłady? W takiej sytuacji warto podkreślić spłatę raty poprzez punkty. Co do wszystkich możliwości, najlepszym wyjściem jest jak najszybsze zapoznanie się z regulaminem promocji.

Skoro jesteśmy przy dodatkowych możliwościach, pora powiedzieć coś o analizie wniosku (jakby nie patrzeć, czas oczekiwania na decyzję zawsze jest stresujący). Krótko mówiąc – warto wiedzieć, że czas oczekiwania na decyzję to około 2 minuty.