Lew Pożyczka

Zmagasz się z problemami finansowymi i rozważasz wzięcie pożyczki? Jeśli tak, zapoznanie się z tym tekstem jest dla Ciebie koniecznością – temat tego tekstu to oferta, którą ma Lew Pożyczka.
Niemniej jednak nie oznacza to tego, że ta oferta jest tym, czego szukasz. Co by nie mówić, zawsze trzeba skupić się na swoich możliwościach finansowych, możliwości finansowe determinują rzeczywistość.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na jakieś wyjątkowe propozycje? Zanim do tego dojdziemy, czas na bardzo ważne pytanie – jakie pożyczki są w ofercie (chodzi o pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe)? W końcu zazwyczaj można liczyć na jedno albo drugie i Lew Pożyczka nie jest wyjątkiem.
Bez przedłużania – klienci mogą zaciągnąć pożyczkę krótkoterminową.

Co do propozycji dla nowych klientów, nowi klienci mogą zaciągnąć pożyczkę za darmo.
Można powiedzieć, że jest to propozycja, o której słychać stosunkowo często, aczkolwiek nie jest to normalność (także pochwały się jak najbardziej należą). Jeśli chodzi o kwotę, maksymalna kwota to 3 000 zł, natomiast najdłuższy możliwy termin spłaty to 30 dni.
Warto też dodać, że minima to 200 zł i 10 dni.

Zadajesz sobie pytanie, jak wygląda sytuacja z perspektywy dotychczasowych klientów? Jedyna różnica to brak pożyczki za darmo.

Dla kogo Lew Pożyczka? – warunki

Pora nawiązać do tego, jakie warunki należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę. Jakby nie patrzeć, odpowiednie możliwości finansowe to nie wszystko, o czym trzeba pamiętać (choć niektórzy mogą mieć inne zdanie na ten temat).

Jeśli interesuje Cię oferta, którą ma Lew Pożyczka, musisz spełnić następujące warunki:

  • Odpowiedni wiek, czyli minimum 19 i nie więcej niż 73 lata,
  • Posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polski,
  • Aktualne zatrudnienie,
  • Brak informacji w rejestrze dłużników (jakimkolwiek),
  • Indywidualne konto bankowe.

Zatrzymajmy się może na moment przy aktualnym zatrudnieniu, ten warunek wiele znaczy.
Dokładnie rzecz ujmując, niektóre firmy akceptują różne źródła dochodu, co jest jednoznaczne, z tym że stałe zatrudnienie nie jest koniecznością.

Lew Pożyczka – dodatkowe możliwości

Koniecznie trzeba też nawiązać do dodatkowych możliwości, jak zapewne wiesz, wiele firm proponuje pożyczki, a to oznacza ostrą walkę o klientów (przynajmniej teoretycznie). Niemniej niejednokrotnie można usłyszeć o różnych dodatkowych możliwościach – kwota, okres spłaty i darmowa pożyczka to nie wszystko, na czym należy się skupiać.

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat propozycji, które ma Lew Pożyczka? Na pewno wypada podkreślić godziny pracy konsultantów – konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-21.00 oraz w soboty i niedzielę w godz. 9.00-17.00.
Niewykluczone, że dla niektórych osób jest to mało istotna informacja, ale fakty są takie, że problemy mogą pojawić się w różnych momentach.

Pewnie od razu pojawiło się pytanie, co jeszcze może zostać uznane za dodatkowy atut? Trudno wskazać jeszcze jakąś zaletę, ale jest to sprawa, w przypadku której nie wolno wykluczyć różnych opinii.