Lime Kredyt

Lime Kredyt – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 2 000 PLNlime kredyt chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 700 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Możliwość przedłużenia spłaty: TAK

Pierwsza darmowa pożyczka: TAK – na 7 dnizłóż wniosek w lime kredyt

RRSO ( dla 600 PLN): 1410,33%

 

 

Lime-Kredyt

Szukasz sprawdzonego serwisu pożyczek online? Do Twojej dyspozycji pozostaje firma Lime-Kredyt, która każdego dnia realizuje setki pożyczek dla nowych, jak również stałych klientów. Z oferty może skorzystać każdy kto ma ukończony 18 rok życia i posiada aktywne konto w banku. Z Lime-Kredyt pożyczanie jest banalnie proste. Jedyne co musisz zrobić to utworzyć swój profil klienta, gdzie podasz wszystkie potrzebne dane, a następnie odbierzesz pieniądze.

Kwota pożyczki
W Lime-Kredyt każdy może liczyć na pożyczkę od 100 do 2000 złotych i to bez zbędnych formalności. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut, a na spłatę swojego zobowiązania masz aż 30 dni. Co zrobić jeżeli nie udało Ci się uzbierać potrzebnej sumy w wyznaczonym czasie? Teraz nie musisz się tym martwić, wystarczy, że zalogujesz się na swój profil klienta i uregulujesz naliczone opłaty, a termin spłaty pożyczki zostanie automatycznie wydłużony o kolejne 14 dni. Pożyczkę możesz w ten sposób przedłużać wielokrotnie, oczywiście pod warunkiem, że opłacisz naliczone prowizje.

Jeżeli spłacisz swoją pożyczkę w okresie 7 dni to nie zostaną naliczone żadne prowizje. Sprawdź sam! Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o warunkach spłaty pożyczki krótkoterminowej.

Wybierz taryfę i zyskaj!
Proponujemy Państwu bogatą ofertą pożyczek. Do wyboru mają Państwo m.in. taryfę start, silver, gold oraz vip. W jaki sposób możesz zmienić taryfę? Wystarczy, że będziesz korzystać z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skonsultowanie się z naszym działem obsługi klienta, który czyny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.  Zapraszamy serdecznie każdego kto szuka szybkiej pożyczki na przejrzystych zasadach.