LoanMe

Masz poważne problemy finansowe i zadajesz sobie pytanie, co w takiej sytuacji należy zrobić? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z tym tekstem – tematem tekstu jest oferta, którą ma LoanMe.
Czy oferta LoanMe jest właśnie tym, czego potrzebujesz? Jeżeli myślisz o tym, musisz wiedzieć, że kluczowe znaczenie mają możliwości finansowe.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat firmy? Zacznijmy może od pewnych podziałów. Co by nie mówić, są firmy, które mają specjalną ofertę dla nowych klientów. Co więcej, jedne firmy proponują pożyczki krótkoterminowe (chwilówki), natomiast inne pożyczki długoterminowe.
Wypada też dodać, że czasami zdarza się wyjątek polegający na proponowaniu chwilówek i pożyczek długoterminowych. Jest to o tyle ważne, iż takim wyjątkiem jest oferta, którą ma LoanMe.

Jakby tego było mało, jest również specjalna oferta dla nowych klientów – jak zapewne się domyślasz, jest to pożyczka za darmo. W sumie przejdźmy od razu do szczegółów – maksymalna kwota pożyczki to 6 000 zł (minimum to 800 zł), z kolei czas spłaty musi wynosić 4 tygodnie (czas spłaty mierzony jest w tygodniach, nie miesiącach). Ponadto zapewniany jest też bon o wartość 200 zł, ale jest to promocja tymczasowa – promocja jest ważna do wykorzystania wszystkich bonów.
Można też dodać, że nowi klienci nie muszą decydować się na pożyczkę za darmo. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, zmienia się termin spłaty, ponieważ mowa o pożyczce ratalnej. Co do konkretów, termin spłaty musi wynosić co najmniej 5 tygodni i nie więcej niż 130.

Jeśli chodzi o stałych klientów, maksymalna kwota pożyczki to 13 600, minimum jest niezmienne (zresztą tak samo jest z okresem spłaty).

Dla kogo LoanMe? – warunki

Skupmy się teraz na warunkach, które należy spełnić, żeby móc otrzymać pożyczkę. Jakby nie patrzeć, odpowiednie możliwości finansowe to nie wszystko, o czym powinno się pamiętać.

Jeśli interesuje Cię oferta LoanMe, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Minimum 18 lat,
  • Posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Miejsce zamieszkania na terenie Polski (rzecz jasna stałe),
  • Numer konta bankowego.

Jak widać, warunki nie wyglądają jakoś strasznie, prawda? Warto też podkreślić, że nawet nastolatkowie mogą ubiegać się o pożyczkę.

LoanMe – dodatkowe możliwości

Pora powiedzieć coś na temat dodatkowych możliwości, wszak firmy zachęcają klientów na różne sposoby. Warto też od razu zadać sobie pytanie, co można powiedzieć o propozycjach, które ma LoanMe?

Na pewno wypada nawiązać do wnioskowania o pożyczkę – wnioskowanie o pożyczkę jest równoznaczne z zamówieniem kontaktu telefonicznego (polityka firmy jest taka, że konsultanci muszą pomóc wypełnić wniosek).
Taka opcja powinna przypaść do gustu osobom starszym, czego chyba nie trzeba tłumaczyć.

To może jeszcze coś na temat dochodu – firma akceptuje różne źródła dochodu i jest to bezsprzecznie ogromny atut. Nawiasem mówiąc, w tym momencie łatwiej zrozumieć, co sprawia, że minimalny wiek pożyczkobiorcy to 18 lat.