Loans 4 Players

Jak zapewne wiesz, wiele firm proponuje pożyczki. Niemniej jednak niektórzy pożyczkodawcy mogą naprawdę zaskoczyć, czego przykładem jest oferta, którą ma Loans 4 Players. Co więcej, to właśnie ta oferta jest tematem tekstu.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Pożyczki można dzielić na różne sposoby, najbardziej popularny podział (a w każdym razie można pokusić się o takie stwierdzenie) to podział na pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe.
Jeśli chodzi o propozycje Loans 4 Players, należy wspomnieć o czymś jeszcze – najkrócej rzecz ujmując, mowa o ofercie skierowanej do graczy. Niewykluczone, że brzmi to dość dziwnie, ale takie są fakty.

Pora powiedzieć coś na temat kwoty pożyczki i okresu spłaty. Rzeczywistość przedstawia się tak, że maksymalna kwota to 15 000 zł (minimum to 800 zł), natomiast najdłuższy możliwy termin spłaty to 36 miesięcy (minimum to 3 miesiące).
Koniecznie trzeba też zaznaczyć, że jest to propozycja dla wszystkich, nie ma podziału na nowych i dotychczasowych klientów.

Dla kogo Loans 4 Players? – warunki

Zastanawiasz się nad tym, jakie warunki należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że najważniejsze są finanse.
Naturalnie nie oznacza to jednak możliwości ignorowania innych warunków – co by nie mówić, ubieganie się o pożyczkę możliwe jest tylko w razie spełnienia wszystkich wymagań.

Oto wymagania, które muszą zostać spełnione (rzecz jasna z pominięciem odpowiednich możliwości finansowych):

  • Minimum 18 lat,
  • Posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Posiadanie rachunku bankowego,
  • Regularny dochód,
  • Posiadanie telefonu komórkowego.

Warto może podkreślić, co sprawiło, że na liście znalazł się warunek nawiązujący do dochodu. Co więcej, sprawa jest prosta – firmy mają różne podejście do zarobków. Można też powiedzieć, że tyczy się to uzyskiwania dochodu, jak i udokumentowania zarobionych pieniędzy (oczywiście udokumentowanie uzyskiwanego dochodu nie ma w tym momencie znaczenia).

Wypada też spojrzeć na wiek – osiągniecie pełnoletności, nie zawsze jest równoznaczne z możliwością ubiegania się o pożyczkę. Zadajesz sobie pytanie, co jest tego powodem? Maksymalnie upraszczając – chodzi o wiarygodność.
Zresztą najlepiej zadać sobie pytanie, jak często 18-latkowie mają stałą pracę? Stała praca nie jest czymś częstym w przypadku 18-latków, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Loans 4 Players – dodatkowe możliwości

Skoro wiele firm oferuje pożyczki, walka o klientów nie jest łatwa. Co za tym idzie, pora odnieść się do dodatkowych możliwości (firmy zachęcają klientów na różne sposoby).
Jak myślisz, czy Loans 4 Players zapewnia jakieś ciekawe i co najistotniejsze, nietypowe rozwiązania?

Na pewno należy odnieść się do darmowych wakacji kredytowych, aczkolwiek trzeba przyznać, że wakacje kredytowe nie są dla wszystkich. Dokładnie rzecz ujmując, okresowa przerwa w spłacie możliwa jest tylko wtedy, kiedy zostaną spełnione dwa warunki – te warunki to spłata pożyczki od co najmniej 6 miesięcy i brak problemów z terminową spłatą.
Można powiedzieć, że warunek numer 1 ma wpływ na spełnienie warunku numer 2.