MediRaty logowanie i kontakt

Nie ma co ukrywać, że problemy finansowe to coś, o czym słyszy się naprawdę często. Można też pokusić się o stwierdzenie, wedle którego stąd wiele firm pożyczkowych. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że nie wszystko jest dla wszystkich i nie chodzi nawet o wymagania.
Bardzo dobrym przykładem są MediRaty – MediRaty to działalność, która proponuje kredyt na leczenie. Zastanawiasz się nad tym, co należy przez to rozumieć? Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o płatność w ratach.

Interesują Cię szczegóły? Co do szczegółów, najlepiej zajrzeć na stronę działalności, aczkolwiek warto od razu odnieść się do kwot – minimum to 1 000 zł, natomiast maksimum to aż 50 000 zł.
Ponadto zainteresowane osoby nie muszą logować się na stronie (wystarczy telefon, numer znajdziesz w tekście).

Warto jeszcze dodać, że środki od razu trafiają na rachunek gabinetu/kliniki.

MediRaty kontakt

Co by nie mówić, czasem mogą pojawić się pewne niejasności – co robić, kiedy nie wszystko jest zrozumiałe? Jeśli nie wszystko jest zrozumiałe, nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z danych kontaktowych.

Dane kontaktowe

MediRaty Sp. z o.o.
ul. Lechicka 23A,
02-156 Warszawa

e-mail: pok@mediraty.pl
telefon: +48 22 266 83 70
www: www.mediraty.pl

Ponadto na stronie jest czat (jeśli czat jest niedostępny, można zarezerwować rozmowę)
Naturalnie trzeba również uwzględnić godziny pracy.

Godziny pracy:
Pon. – Pt. 8-20
Sob. 9-14

Warto jeszcze na koniec wrócić do tego, że nie mamy do czynienia z typowymi pożyczkami. Przechodząc od razu do sedna – z oferty mogą skorzystać choćby kliniki (oczywiście chodzi o nawiązanie współpracy na linii MediRaty – klinika/gabinet).