MediRaty

Co by nie mówić, bardzo często można usłyszeć o problemach finansowych. Bardzo ważne jest też to, że problemy mogą mieć różne podłoże.
Co za tym idzie, niektóre sytuacje są po prostu dramatyczne i trzeba zdawać sobie z tego sprawę.

Jeśli chodzi o temat tekstu, tematem jest oferta, którą ma MediRaty Sp. z o.o. — MediRaty Sp. z o.o. proponuje pieniądze na leczenie.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat działalności? Interesuje Cię wszystko to, co wiąże się z uzyskaniem pieniędzy na leczenie? Jakby nie patrzeć, sprawa jest prosta.

Oczywiście nie każda osoba może otrzymać pieniądze, konieczne są odpowiednie możliwości finansowe (ponadto są pewne warunki, ale o warunkach później). Warto też od razu dodać, że może dojść do sytuacji, w której to nie pacjent zaciąga zobowiązanie.
Co do potwierdzenia formalności, wystarczy poczekać zaledwie 4 minuty.

Czas powiedzieć też o podejściu do nowych klientów. Przechodząc od razu do sedna — firma w żaden sposób nie wyróżnia nowych klientów.
Niemniej nie oznacza to tego, że ofertę należy pomijać, są pewne dodatkowe możliwości, na których skupimy się później.

Wypada również wspomnieć o kwotach i ilości rat — minimalna kwota finansowania to 500 zł, natomiast maksymalna to aż 50 000 zł. Co do okresów spłaty, minimalny okres to 6, natomiast maksymalny to aż 60 miesięcy.

Zadajesz sobie pytanie, co się dzieje, kiedy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie? Pozytywne rozpatrzenie wniosku to nic innego jak ułatwiony dostęp do prywatnych klinik (rzecz jasna tyczy się to całego kraju).

Dla kogo MediRaty? — warunki

Nie wszyscy mogą ubiegać się o pieniądze na leczenie, ale nie ma sensu skupiać się na warunkach.
Nie każda osoba może otrzymać pieniądze, ale z oferty mogą skorzystać dosłownie wszyscy.
Mówiąc wprost — nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w swoim imieniu wskazać inną osobę. Co więcej, taką osobę mogą wskazywać nawet niepełnoletni.

MediRaty — dodatkowe możliwości

Jak wiadomo, klienci mogą liczyć na pewne dodatkowe możliwości i teraz nadeszła pora, żeby się na tych możliwościach skupić.

Jeśli interesują Cię pieniądze na leczenie, pamiętaj, że masz do wyboru następujące oferty specjalne:

  • 12 rat 0% pożyczka bezkosztowa (dokładnie mówiąc, chodzi o raty 0% na zabiegi stomatologiczne),
  • Mediraty+,
  • Pożyczka z niższą ostatnią ratą.

Można jeszcze zaznaczyć, że otrzymanie wstępnej oferty może nastąpić bardzo szybko (pełna weryfikacja nie zawsze jest wymagana).

Pora powiedzieć o możliwościach, które zapewnia MediRaty+. MediRaty+ to pożyczka, którą można wykorzystać na finansowanie zabiegów, procedur medycznych i estetycznych (można też do tego dodać finansowanie kosztów okołozabiegowych).
Jeśli chodzi o pożyczkę z ostatnią ratą, oferta dotyczy finansowania kosztów usług stomatologicznych, medycznych, estetycznych i weterynaryjnych, ale musi zostać spełniony jeden warunek. Najkrócej rzecz ujmując, pożyczka z niższą ostatnią ratą dotyczy kwot powyżej 5 000 zł.

Oczywiście to dość skrótowe przedstawienie ofert, więcej informacji znajdziesz na stronie działalności.