mikrokasa logowanie

Mikrokasa

Mikrokasa to nowa firma udzielająca pożyczek pozabankowych całkowicie online. Jest to firma udzielająca pożyczek na większe kwoty z dłuższym okresem spłaty. To pożyczka dostosowana do potrzeb klienta. Decyzję o przyznaniu pożyczki uzyskasz w 30 min. Wystarczy tylko wypełnić wniosek online. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu. Mikrokasa udziela pożyczek na terenie całego kraju. Firma uruchomiła również własny punkt sprzedaży w Gdyni. Do zaciągnięcia pożyczki w Mikrokasa nie jest wymagane poręczenie. Mikrokasa chroni wszystkie dane osobowe klientów. Chronione są również wszelkie informacje na temat współpracy. Trwa to przez cały okres trwania umowy i po jej zakończeniu.

Dla klientów, którzy spłacają swoje zobowiązania w terminie firma przygotowała program „Rzetelny Klient”. Osoba posiadająca taki status może ubiegać się o pożyczkę do 15 000 tys. Z obniżonymi kosztami do 15%.

Wnioskując o pożyczkę pożyczkodawca zweryfikuje Twoje dane w BIK oraz w BIG InfoMonitor. Firma za to nie sprawdza KRD i ERIF.

Pożyczkę w Mikrokasa możesz przeznaczyć na dowolny cel:

  • Niespodziewane wydatki;
  • Na remont domu lub mieszkania;
  • Z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi;
  • Na naprawę lub kupno sprzętu gospodarstwa domowego.

Proces przyznawania pożyczki

Mikrokasa

W tym celu należy wypełnić wniosek online, który znajduję się na stronie pożyczkodawcy. Do wypełnienia wniosku potrzebne będą np.: numer konta bankowego, numer telefonu. Oraz najważniejsze to numer dowodu osobistego, numer PESEL. No i kilka informacji dotyczącej sytuacji finansowej. Dodatkowo trzeba będzie dostarczyć ksero dowodu osobistego. Wraz z wyciągiem konta bankowego, na które dostajemy wynagrodzenie. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie udzielona maksymalnie w ciągu 30 minut.

Po pozytywnym zaakceptowaniu wniosku klient otrzyma wiadomość SMS oraz na adres e-mail. Następnie pieniądze zostaną przesłane na konto. Umowa pożyczki zostanie wysłana na adres e-mail.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie oraz po zalogowaniu się na stronie internetowej.

Mikrokasa pożyczka

Mikrokasa to firma, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek od 1000 do 15 000 tys. zł. Klient może sam dopasować do swoich możliwości okres spłaty. I to w taki sposób, żeby był jak najbardziej dogodny i najwygodniejszy. Firma oferuje 2 sposoby spłat pożyczki. Pierwsza to dokonanie spłaty pożyczki od razu lub rozłożyć sobie na raty. Mikrokasa oferuje rozłożenie spłat na 12 do 30 miesięcy. Pożyczkę gotówkową można dostać, gdy się ma pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Przeprowadzona ona jest przez Dział Oceny Ryzyka.

Firma stawia na rzetelność, brak ukrytych opłat, i przejrzyste umowy.

Spłaty możesz dokonać poprzez system bankowości internetowej, na poczcie lub w banku. Pożyczkę można również spłacić przed terminem. Nie musisz również informować o tym pożyczkodawcę. Pożyczkę można spłacić wcześniej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wszelkie problemy ze spłatą pożyczki ustalane są indywidualnie odnośnie do potrzeb klienta. Ugody są bezpłatne i dostosowane do finansowych możliwości klienta.

Sprawdź opinie o Mikrokasa

Mikrokasa przydatne informacje