Mikrokasa

Mikrokasa to nowa firma udzielająca pożyczek pozabankowych całkowicie online. Jest to firma udzielająca pożyczek na większe kwoty z dłuższym okresem spłaty. To pożyczka dostosowana do potrzeb klienta. Decyzję o przyznaniu pożyczki uzyskasz w 30 min. Wystarczy tylko wypełnić wniosek online. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu. Mikrokasa udziela pożyczek na terenie całego kraju. Firma uruchomiła również własny punkt sprzedaży w Gdyni. Do zaciągnięcia pożyczki w Mikrokasa nie jest wymagane poręczenie. Mikrokasa chroni wszystkie dane osobowe klientów. Chronione są również wszelkie informacje na temat współpracy. Trwa to przez cały okres trwania umowy i po jej zakończeniu.

Pożyczkę mogą dostać osoby, które są w wieku od 18 do 75 lat. Jest to pożyczka wyłącznie dla osób posiadających stały dochód. Trzeba mieć również stałe miejsce zamieszkania. Pożyczka Mikrokasa ma indywidualne podejście do każdego klienta oraz spłatę ratalną.

Dla klientów, którzy spłacają swoje zobowiązania w terminie firma przygotowała program „Rzetelny Klient”. Osoba posiadająca taki status może ubiegać się o pożyczkę do 15 000 tys. Z obniżonymi kosztami do 15%.

Wnioskując o pożyczkę pożyczkodawca zweryfikuje Twoje dane w BIK oraz w BIG InfoMonitor. Firma za to nie sprawdza KRD i ERIF.

Pożyczkę w Mikrokasa możesz przeznaczyć na dowolny cel:

  • Niespodziewane wydatki;
  • Na remont domu lub mieszkania;
  • Z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi;
  • Na naprawę lub kupno sprzętu gospodarstwa domowego.

Proces przyznawania pożyczki

MikrokasaW tym celu należy wypełnić wniosek online, który znajduję się na stronie pożyczkodawcy. Do wypełnienia wniosku potrzebne będą np.: numer konta bankowego, numer telefonu. Oraz najważniejsze to numer dowodu osobistego, numer PESEL. No i kilka informacji dotyczącej sytuacji finansowej. Dodatkowo trzeba będzie dostarczyć ksero dowodu osobistego. Wraz z wyciągiem konta bankowego, na które dostajemy wynagrodzenie. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie udzielona maksymalnie w ciągu 30 minut.

Po pozytywnym zaakceptowaniu wniosku klient otrzyma wiadomość SMS oraz na adres e-mail. Następnie pieniądze zostaną przesłane na konto. Umowa pożyczki zostanie wysłana na adres e-mail.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie oraz po zalogowaniu się na stronie internetowej.

Mikrokasa pożyczka

Mikrokasa to firma, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek od 1000 do 15 000 tys. zł. Klient może sam dopasować do swoich możliwości okres spłaty. I to w taki sposób, żeby był jak najbardziej dogodny i najwygodniejszy. Firma oferuje 2 sposoby spłat pożyczki. Pierwsza to dokonanie spłaty pożyczki od razu lub rozłożyć sobie na raty. Mikrokasa oferuje rozłożenie spłat na 12 do 30 miesięcy. Pożyczkę gotówkową można dostać, gdy się ma pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Przeprowadzona ona jest przez Dział Oceny Ryzyka.

Firma stawia na rzetelność, brak ukrytych opłat, i przejrzyste umowy.

Spłaty możesz dokonać poprzez system bankowości internetowej, na poczcie lub w banku. Pożyczkę można również spłacić przed terminem. Nie musisz również informować o tym pożyczkodawcę. Pożyczkę można spłacić wcześniej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wszelkie problemy ze spłatą pożyczki ustalane są indywidualnie odnośnie do potrzeb klienta. Ugody są bezpłatne i dostosowane do finansowych możliwości klienta.

Mikrokasa kontakt

  • Email: biuro@mikrokasa.pl, ebok@mikrokasa.pl
  • Infolinia: 801 066 610 ; +48 58 768 27 00 ; +48 695 000 500

Mikrokasa godziny pracy

Wnioski rozpatrywane są od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.

Mikrokasa adres

Siedziba firmy:

Budynek Alfa Plaza Business Center

ul. Stefana Batorego 28/32 lokal 202

81-366 Gdynia

POLSKA

Mikrokasa opinie

Katarzyna, 40 lat: Dzięki pożyczce w Mikrokasa wyjechałam na swoje upragnione wakacje. Pieniądze otrzymałam bardzo szybko. Polecam.

Darek 35 lat: Ta pożyczka dała mi szansę wyjść z trudnej sytuacji. Pożyczkę otrzymałem szybko: mało formalności, jasne i przejrzyste zasady oraz brak ukrytych kosztów.

Anna 28 lat: Jestem bardzo zadowolona z tej pożyczki, pieniądze mogłam przeznaczyć na dowolny cel. Oraz raty dopasowane do moich potrzeb.

Jerzy 70 lat: Firma jest ok. Polecam ją każdemu, komu potrzebna jest większa kwota rozłożona w ratach. Teraz mogę odpowiednią kwotę odkładać na spłatę swojego zobowiązania.

Malwina 33 lata: To moja najlepsza pożyczka, jaką wzięłam. Spłata w ratach to wielkie udogodnienie. Polecam.