Mikrorata

Masz problemy finansowe i w związku z tym rozglądasz się za pożyczką? Jeśli tak, pamiętaj o tym, że pożyczka nie zawsze jest odpowiednim rozwiązaniem — konieczne jest odpowiedzialne pożyczanie.
Nie ma też co ukrywać, że wiele firm oferuje pożyczki, ale nie oznacza to tego, że tematem będą różne propozycje – tematem będzie oferta, którą ma Mikrorata.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Jak zapewne wiesz, pożyczki dzielą się na krótkoterminowe (chwilówki) i długoterminowe (na raty). Jeśli interesują Cię pożyczki krótkoterminowe, Mikrorata nie jest dla Ciebie — w grę wchodzą wyłącznie pożyczki na raty.

Zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na jakąś wyjątkową propozycję? Najkrócej rzecz ujmując, nie ma propozycji skierowanej tylko do nowych klientów.
Co za tym idzie, pora skupić się na kwocie i terminie spłaty. Mówiąc wprost — klienci mogą pożyczyć od 2 000 do 10 000 zł. Jeśli chodzi o spłatę, maksymalny okres spłaty to 24 miesiące (minimum to 12 miesięcy).

Wybór mógłby być większy, ale kwota i termin spłaty to nie wszystko, co ma znaczenie.

Dla kogo Mikrorata? – warunki

Skoro powiedzieliśmy sobie o ofercie, pora odpowiedzieć na pytanie, kto może skorzystać z oferty?
Co by nie mówić, odpowiednie możliwości finansowe to nie wszystko, o czym powinno się pamiętać.

Jeżeli zależy Ci na pożyczce, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Wiek 20-80 lat,
  • Posiadanie dowodu osobistego i numeru PESEL,
  • Miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • Pożyczkobiorcy nie mogą figurować w żadnej bazie dłużników,
  • Posiadanie telefonu komórkowego,
  • Regularny dochód.

Warto również podkreślić, że wszyscy klienci mogą liczyć na indywidualne podejście (choć oczywiście warunki zawsze są najistotniejsze).
Można również dodać, że decyzja przekazywana jest natychmiast po rozpatrzeniu wniosku. Niewykluczone, że dla wielu osób to drobiazg, ale warto też spojrzeć na sprawę z zupełnie innej perspektywy – natychmiastowa decyzja oznacza ograniczenie nerwów.

Mikrorata – dodatkowe możliwości

Zgodnie z tym, co było mówione, mnóstwo firm proponuje pożyczki. Fakt ten skutkuje (czy też powinien skutkować) ostrą walką o klientów. Niemniej jednak jedno trzeba powiedzieć na pewno – niejednokrotnie można zetknąć się z różnymi dodatkowymi możliwościami.
Jak myślisz, jakie dodatkowe możliwości zapewnia Mikrorata?

Jeśli chodzi o szczegóły, znaczenie ma choćby wypłata pieniędzy (zwróć uwagę na to, że konto bankowe nie jest wymagane), ponieważ pożyczkobiorcy mają do wyboru dwie możliwości – wypłatę na konto bankowe i wypłatę czekiem GIRO – wypłata czekiem GIRO jest równoznaczna z możliwością wypłaty w placówce pocztowej (rzecz jasna dowolnej placówce pocztowej).

Skoro jesteśmy przy dodatkowych możliwościach, wypada zaznaczyć, że klienci mogą mieć dwie pożyczki jednocześnie. Aczkolwiek musisz pamiętać, że nie dotyczy to wszystkich klientów, ta propozycja skierowana jest do klientów, którzy spłacili przynajmniej połowę rat.
Jakby nie patrzeć, pożyczkodawcom zawsze powinno zależeć na odpowiedzialnym pożyczaniu.