Monedo Now logowanie i kontakt

Masz problemy finansowe, w wyniku których interesuje Cię pożyczka na raty? Jeśli myślisz o pożyczce na raty, koniecznie zapoznaj się z treścią tego tekstu. Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczył ten tekst? Najkrócej rzecz ujmując, tematem jest Monedo Now.

Czy Monedo Now to dobry wybór?

Zadajesz sobie pytanie, czy oferta Monedo Now jest warta zainteresowania? Fakty są takie, że nie każda pożyczka jest dla każdego, najważniejsze są możliwości finansowe.
Mówiąc wprost – należy pożyczać odpowiedzialnie, teoretycznie proste, w praktyce niekoniecznie.

Interesują Cię kwoty? Najwyższa możliwa kwota, o jaką można wnioskować to 20 000 zł (kwota minimalna to 1 500 zł). Jeśli chodzi o okres spłaty, minimum to 6 miesięcy, z kolei najdłuższy termin to 48 miesięcy.

Warto jeszcze powiedzieć coś o logowaniu – przechodząc od razu do sedna – logować się mogą tylko klienci (w rezultacie wnioskowanie o pierwszą pożyczkę to również konieczność założenia konta).

Monedo Now kontakt

Niemniej nie wszystko można przewidzieć i co za tym idzie, czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Koniecznie trzeba też zadać sobie pytanie, co robić, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego? Zapewne opinie są różne, ale najlepsze wyjście to zwrócenie uwagi na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

Kreditech Sp. z o.o.
ul. Prosta 51
00-838 Warszawa
e-mail: info@monedo.pl
telefon: 22 652 60 60
www: www.monedo.pl/now

Ważne są również godziny pracy.

Godziny pracy
pon. – pt.: 9:00 – 18:00

Dostępność może stanowić problem, ale przede wszystkim liczy się coś innego – odpowiedzialne pożyczanie.