Monedo Now

Jak zapewne wszystkim wiadomo, problemy finansowe to problemy, o których słyszy się bardzo często. Co za tym idzie, warto zadać sobie pytanie, czy pożyczka jest dobrym rozwiązaniem?
Nie ma co ukrywać, że jest to pytanie, w przypadku którego należy liczyć się z różnymi odpowiedziami. Co więcej, różne odpowiedzi nie powinny w żaden sposób zaskakiwać – liczą się możliwości finansowe.

Jeśli chodzi o temat tekstu, skupimy się na ofercie, którą ma Monedo Now. Co by nie mówić, jest to oferta, z którą absolutnie trzeba się zapoznać.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zacznijmy od tego, że pożyczki dzielą się na krótkoterminowe i długoterminowe. Przechodząc od razu do sedna – Monedo Now proponuje pożyczki długoterminowe (także liczenie na darmową pożyczkę nie ma żadnego sensu).
Niemniej jednak pamiętaj o tym, że pożyczka za darmo to nie wszystko, na co należy zwrócić uwagę.

Zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na jakieś wyjątkowe propozycje? Jeśli tak, wiedz, że nie ma żadnej informacji na ten temat.
Aczkolwiek wypada dodać, że jest pewna wiadomość, którą można uznać za intrygującą.
Tak się składa, że na stronie działalności możemy znaleźć informację dotyczącą oferty dopasowanej (także brak zgody na warunki pożyczkobiorcy, nie oznacza braku szansy na pożyczkę).

Pora powiedzieć coś na temat kwoty i ilości rat – maksymalna kwota pożyczki to 20 000 zł (minimum to 1 500 zł), natomiast najdłuższy okres spłaty to 36 miesięcy (minimum to 6 miesięcy).

Dla kogo Monedo Now? – warunki

Czas nawiązać do warunków, które należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę. Niektóre osoby uważają, że wystarczą odpowiednie możliwości finansowe (w każdym razie można tak przypuszczać), ale rzeczywistość przedstawia się inaczej.
Trzeba też podkreślić, że to nie jest tak, iż każda firma ma takie same warunki – warunki to efekt polityki działalności.

Jeśli interesuje Cię oferta Monedo Now, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Osiągnięcie pełnoletności,
  • Posiadanie dowodu osobistego,
  • Posiadanie rachunku i karty bankowej,
  • Własny telefon komórkowy,
  • Własny adres e-mail.

Kiedy te warunki zostaną spełnione, w grę wchodzą finanse. Warto też zaznaczyć, że Monedo Now kieruje się w stronę nastolatków, a co by nie mówić, nie jest to popularne podejście.
Co do szczegółów, oczywiście chodzi o zarobki.

Zresztą wystarczy jedno pytanie, jak często nastolatkowie mają dobrze płatną pracę?

Monedo Now – dodatkowe możliwości

Jakby nie patrzeć, wiele firm proponuje pożyczki. Można powiedzieć, że fakt ten jest równoznaczny ze sporą konkurencją, a spora konkurencja oznacza nieustanną walkę o klientów. Co więcej, wiąże się to z proponowaniem różnych możliwości – jak myślisz, czy Monedo Now oferuje jakieś dodatkowe opcje?

Na pewno warto odnieść się do karty płatniczej, dodanie karty płatniczej to ułatwienie podczas spłaty (karta płatnicza = pewność, że Twoja rata została zapłacona w terminie).
Odnieśmy się jeszcze do tego, że wnioskowanie o pożyczkę nie musi odbywać się online. Dokładnie rzecz ujmując, jeśli spłacisz jedną pożyczkę, następny wniosek może zostać złożony za pomocą SMS-a lub aplikacji mobilnej.