NetCredit logowanie i kontakt

Nie ulega wątpliwości, że problemy finansowe to problemy, o których słyszy się często. Można również dodać, że właśnie dlatego wiele firm proponuje pożyczki (jest zapotrzebowanie). Niemniej jednak warto zadać sobie pytanie, czy wszystko jest dla wszystkich? Niewykluczone, że jest to pytanie, w przypadku którego można zetknąć się z różnymi opiniami (ale prawda jest jedna – nie każda pożyczka jest dobrym wyjściem).
Koniecznie trzeba też dodać, że tematem tego tekstu jest oferta NetCredit.

Ile mogę pożyczyć?

Zastanawiasz się nad tym, ile można pożyczyć? Jeśli pożyczasz po raz pierwszy, najwyższa możliwa kwota to 3 000 zł (warto też podkreślić, że mowa o pożyczce za darmo). Później najwyższa możliwa kwota to 5 000 zł.
Interesuje Cię termin? Co do terminu, sytuacja jest klarowna – najdłuższy możliwy termin to 30 dni.

Wypada jeszcze odnieść się do logowania – logowanie się możliwe jest tylko w przypadku klientów. Innymi słowy – wnioskowanie o pierwszą pożyczkę jest równoznaczne z założeniem konta.

NetCredit kontakt

Jak pewnie wiesz, czasem nie wszystko jest zrozumiałe – warto więc zadać sobie pytanie, co robić, kiedy są jakieś niejasności? Jeżeli są niejasności, przyda się wyjaśnienie (i co za tym idzie, nie pozostaje nic innego, jak zwrócić uwagę na dane kontaktowe).

Dane kontaktowe

Net Credit Sp. z o.o.
ul. Prosta 68
00-838 Warszawa
e-mail: info@netcredit.pl
telefon: 22 598 77 99
www: www.netcredit.pl

Istotne są też godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 08:00 – 21:00
Sob. 08:00 – 19:00

Co do szczegółów, najlepiej zajrzeć na stronę działalności.