NetCredit

NetCredit – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 250 – 4 000 PLNnetCredit chwilowka

Pierwsza pożyczka: do 2 000 PLN

Okres spłaty: 30 dni

złóż wniosek w netCredit

Darmowa pierwsza pożyczka: TAK

Możliwość przedłużenia spłaty: TAK

RRSO (dla kwoty 600 PLN): 1410,33%

Szukasz pożyczki na ludzkich zasadach? Pilnie potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz przepłacać? Zgłoś się do Netcredit, miejsca gdzie potrzeby klientów zawsze znajdują się na pierwszym miejscu, niezależnie od sytuacji. Na nas możesz zawsze polegać, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zaufanie do pożyczkodawców. Oferujemy usługi na najwyższym poziome niemal bez przerwy, a to wszystko dla jeszcze lepszej Państwa wygody.

Co oferujemy?
Netcredit oferuje swoim klientom atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Kwota pożyczyko wynosi od 150 do 4000 złotych. Jedyne ograniczenia dotyczą nowych klientów, mogą oni bowiem pożyczyć za pierwszym razem maksymalnie do 2000 tysięcy złotych, jednak w zamian nie muszą pokrywać żadnych kosztów pożyczki. Co to oznacza w praktyce? Pożyczają i oddają równo dwa tysiące złotych, bez żadnego oprocentowania. Brzmi kusząco? To jednak nie wszystko. W netcredit doceniamy również stałych klientów. Każda osoba, która przynajmniej dwa razy skorzystała z naszych usług może uczestniczyć w naszym programie lojalnościowym, dzięki czemu otrzyma liczne rabaty. Przydzielana zniżka jest do wykorzystania przez okres aż 12 miesięcy. U nas zyskuje każdy, zarówno nowi, jak i stali klienci!

Minimum formalności
Wiemy jak problematyczne są formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę, dlatego ograniczyliśmy je do minimum. Teraz wystarczy zaledwie 15 minut aby wypełnić formularz, potwierdzić swoje dany i dostać decyzję kredytową. Po jej otrzymaniu już w przeciągu kilku minut, pieniądze powinny pojawić się na Państwa koncie. To prosty i szybki sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki. Wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy urządzenie mobilne bądź stacjonarne z dostępem do internetu. Netcredit – pożyczka przez internet dla każdego, kto pilnie potrzebuje gotówki. Sprawdź nas, a przekonasz się, że trudno o jeszcze lepszą ofertę. Jesteśmy do Twoje dyspozycji.