NetCredit

NetCredit

Potrzebujesz pożyczki? Zastanawiasz się nad tym, które firmy mają najciekawsze propozycje? Nie ma co ukrywać, że znalezienie odpowiedniej propozycji może sprawić pewien problem.
Zadajesz sobie pytanie, co jest tego powodem? Sprawa jest bardzo prosta — najlepsze propozycje to takie, które są na miarę moich możliwości finansowych.

Jeśli chodzi o temat tekstu, skupimy się na ofercie, którą ma NetCredit. Na temat tej firmy można mówić naprawdę wiele i powiedzmy, że na ten moment powinno to wystarczyć za komentarz.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Przejdźmy od razu do tego, co najważniejsze, czyli do konkretów. Co do szczegółów, zacznijmy od tego, że nowi klienci mogą liczyć na pożyczkę za darmo. Jakby nie patrzeć, pożyczka za darmo to często spotykana propozycja i co istotne, zazwyczaj chodzi o pierwszą zaciągniętą pożyczkę (choć niewątpliwie firmę należy pochwalić).
Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o kwocie pożyczki? Maksymalna kwota, jaka może zostać pożyczona to 3 000 zł (maksymalny termin spłaty to z kolei 30 dni).

Jak wygląda sytuacja w przypadku dotychczasowych klientów? W przypadku dotychczasowych klientów maksymalna kwota to 5 000 zł. Odnośnie do terminu spłaty, sytuacja jest taka sama dla wszystkich — najdłuższy możliwy termin to 30 dni.
Warto może jeszcze dodać, że pożyczki udzielane są na co najmniej 14 dni (tyczy się to wszystkich pożyczkobiorców).

Dla kogo NetCredit? — warunki

Zatrzymajmy się przy warunkach, które należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę. Niewykluczone, że dla wielu osób warunek jest jeden — odpowiednio wysokie zarobki.
Fakty są jednak takie, że rzeczywistość przedstawia się w inny sposób — konieczne jest również spełnienie pewnych dodatkowych warunków (tak umownie rzecz ujmując).

Lista wymagań przedstawia się następująco (z pominięciem odpowiednio wysokich zarobków):

  • Praca na terenie Polski,
  • Stałe zamieszkanie na terenie Polski,
  • Wiek 20-70 lat,
  • Posiadanie numeru PESEL,
  • Posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • Rachunek w jednym z polskich banków,
  • Aktywny numer telefonu w sieci krajowej telefonii komórkowej.

Jak widzisz, wymieniona wymagania nie są jakieś straszne.

NetCredit – dodatkowe możliwości

Na koniec skupmy się na dodatkowych możliwościach. Zadajesz sobie pytanie, co należy przez to rozumieć? Najkrócej mówiąc, firmy nieustannie starają się walczyć o klientów, a walka o klientów nie ogranicza się do udzielanych kwot, terminu spłaty czy darmowej pożyczki. Można powiedzieć, że jest to temat, który może zaskakiwać.
Niemniej skupmy się na tym, co proponuje NetCredit.

Jeśli chodzi o NetCredit, na pewno trzeba podkreślić możliwość refinansowania. Co do szczegółów, klienci mają możliwość refinansowania na 7, 14 i 30 dni.
Wypada też wspomnieć o tym, że NetCredit to firma, która docenia lojalność — stali klienci mogą liczyć na zniżki. Odnośnie do konkretów, nie sposób nic więcej powiedzieć.
Jakby tego było mało, mowa o międzynarodowej instytucji finansowej — z oferty firmy można skorzystać w Hiszpanii, Gruzji, Rosji, Czechach i na Łotwie.